Siuntų pristatymas į Alžyrą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Vargina siuntų pristatymo paslaugų paieškos internete ir iš daugybės kurjerių nebežinote, kurį pasirinkti? Siųsk pigiau komanda, siekdama užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę, Jūsų patogumui, svetainėje įdiegė patogių įrankių, kurie palengvins siuntų užsakymo procesą.

Skubus siuntos pristatymas į Alžyrą

Ilgametis bendradarbiavimas su greitaisiais kurjeriais DHL, LP EXPRESS, TNT, FedEx, GLS bei kitais leidžia pasiūlyti skubų ir patikimą siuntų pristatymą į didžiuosius Alžyro miestus – Oraną, Alžyrą, Anabą ar bet kurį kitą, labiau nutolusį. Nerimaujate, kad Jūsų siuntos į Alžyrą gali pasimesti keliaudamos tokį tolimą kelią? Užsisakę Siųsk pigiau Jūs galėsite jaustis ramūs dėl savo siuntos – suteiktas unikalus siuntos numeris leis sekti siuntos kelią internetu bet kuriuo metu. Todėl Jūs visą parą galėsite dalyvauti siuntos pervežime ir stebėti siuntos pristatymo procesą „nuo...iki“.

Kada bus pristatyta mano siunta?

Siuntos pristatymo terminas priklauso nuo pasirinktos paslaugos. Visos skubios siuntos į Alžyrą greičiausiai bus pristatytos renkantis Express (greitos siuntos) paslaugą. Šis pasirinkimas lems, jog siunta adresatą pasieks per vid. 1-3 d.d.
Anksčiau suplanuotiems užsakymams, kurių gabenimo trukmė nėra tokia svarbi, rekomenduojame rinktis Economy pristatymą. Siunta į užsienį bus pristatyta per vid. 3-7 d.d., o pati paslauga kainuos mažiau.

Smalsu, kiek kainuoja greitųjų kurjerių paslaugos?

Kainos skaičiuoklė akimirksniu pateiks Jums kelis siuntos į Alžyrą pristatymo kainos pasiūlymus, o Jūs galėsite rinktis labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį. Užsisakykite siuntos pristatymą, o viskuo kitu leiskite pasirūpinti mums.

Kaip supakuoti siuntinį?

Bene svarbiausias siuntos į Alžyrą paruošimo žingsnis – tinkamos pakuotės parinkimas. Yra keturi siuntos tipai, tad jį pasirinkite atsižvelgdami į siuntos turinį.

Greičiausiai nukeliauja dokumentinės siuntos – į įprastus arba kurjerinius vokus sudėti įvairūs dokumentai. Greitesnį pristatymą lemia tai, jog dokumentinės siuntos, net siunčiant į trečiąsias šalis, nėra stabdomos muitinėje.

Įvairiems smulkiems daiktams, taip pat knygoms, žurnalams ir pan., reikėtų rinktis voko siuntos tipą. Voko dydį pasirinkite atsakingai – pakuotė turėtų sandariai užsiklijuoti. Galiausiai, venkite aštrių daiktų kampų, galinčių suplėšyti pakuotę (kampus apsaugokite kartonu ar kita suminkštinančia medžiaga).

Populiariausias siuntos tipas – dėžė. Pasirinkite siunčiamo daikto ar daiktų dydį atitinkančią, o tuščius tarpus užpildykite įvairiomis medžiagomis (pvz. granulėmis ar burbuline plėvele) – taip apsaugosite siuntos turinį nuo galimų pažeidimų. Pasirinkite patvarią dėžę, tvirtomis ir nepažeistomis sienomis. Tranzito metu dėžės dažai dedamos viena ant kitos, tad Jūsų dėžė turi atlaikyti ir kitų siuntų svorį.

Jeigu dėžės (arba dėžių, jei vienu užsakymu norite išsiųsti daugiau daiktų) svoris viršija 70 kg (pasirinkus LP Express bei Venipak paslaugas – 30 kg), siunta turi būti paletizuojama. Siuntėjas privalo pasirūpinti palete, o ši turi atitikti siunčiamų dėžių dydį. Daugiau informacijos apie siuntos palečių siuntimą rasite čia.

Ko negalima siųsti?

Net jei ir norisi adresatui nusiųsti visą puokštę įvairių daiktų, prieš pateikdami užsakymą privalote atidžiai peržvelgti Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Į Alžyrą, deja, negalėsite siųsti:

● aerozolių;
● dujų balionų;
● maisto produktų ar kitų greitai gendančių gaminių;
● psichotropinių bei nereceptinių vaistų;
● juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją);
● sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų);
● ir kt.

Išsamus daiktų sąrašas, galimos išlygos ir galimos sankcijos detaliau aprašytos čia.

Jeigu bet kuriame siuntos registravimo procese Jums kyla klausimų, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais. Jie padės, kad siunta į Alžyrą iškeliautų kuo greičiau!


Populiariausi miestai Alžyre

Siuntos į Alžyrą
Siuntos į Oraną
Siuntos į Konstantiną

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Afrikoje

Siuntų pristatymas į  Angolą Siuntų pristatymas į Gambiją Siuntų pristatymas į Namibiją
Siuntų pristatymas į  Burundį Siuntų pristatymas į Libiją Siuntų pristatymas į Pusiaujo Gvinėją
Siuntų pristatymas į Eritrėją Siuntų pristatymas į Mauricijų Siuntų pristatymas į Siera Leonę

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Alžyrą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Norint užsisakyti siuntos į Alžyrą pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti