Siuntos iš Klaipėdos į Škotiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Gyvename laikais, kai tam, kad susitiktume su draugu užtenka kameros ir interneto, kasdienes keliones į biurą atstoja patogus krėslas namuose ir vėlgi, geras interneto ryšys, ir net geriausi pasaulio muziejai ar koncertai tapo pasiekiami neišeinant iš savo kambario. Technologijos neginčijamai palengvino kiekvieno mūsų buitį, bet visgi išliko dalykų, kurių internetu neperduosi. Kaip per ekraną nepajusi ledų skonio, neapkabinsi pasiilgto draugo, taip ir daugelio kasdienių ir šventinių daiktų negausi be patikimų, savo darbą išmanančių kurjerių.

Vis didėjančią kurjerių svarbą puikiai suprantame mes, dirbantys Siųsk pigiau. Čia jau daugiau nei dešimtmetį kasdien stengiamės, kad Jūs gautumėte pačius patraukliausius siuntos iš Klaipėdos į Škotiją ir įvairiomis kitomis kryptimis pasiūlymus.

Kaip gauti patikimus siuntos iš Klaipėdos į Škotiją gabenimo pasiūlymus?

Užsakymo pateikimo procesas Siųsk pigiau svetainėje – paprastas kaip du kart du. Jums tereikia suvesti savo norimos siųsti siuntos duomenis (jos išmatavimus, svorį, gavėjo ir savo adresus) Siuntų kainos skaičiuoklėje. Sistema Jums akimirksniu pateiks kurjerių, teikiančių siuntos iš Klaipėdos į Škotiją vežimo pasiūlymus. Galėsite pasirinkti tokį, kuris labiausiai tiks pagal siūlomą kainą, pristatymo trukmę o gal net pagal mėgstamą prekės ženklą.

Siųsk pigiau bendradarbiauja net su 11 tarptautinių ir vietinių kurjerių (DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, USPS, LP Express, Omniva), todėl pasirinkimas tikrai platus, o Jūsų siunta bus pristatyta nuo durų iki durų!

Kada siuntos iš Klaipėdos į Škotiją pasieks gavėją?

Galime užtikrinti, kad visas siuntas į užsienį ir siunčiamas Lietuvoje yra stengiamasi pristatyti per kuo trumpesnį laiką. Labiausiai pristatymo trukmei įtaką daro pasirinktas pristatymo tipas: Siųsk pigiau svetainėje galite pasirinkti Express (skubios siuntos) pristatymą ir Economy (įprastą) siuntimą. 

Express pristatymas tinkamiausias norintiems itin greitos paslaugos: siunta gavėją pasieks vid. per 1-3 darbo dienas.

Economy siuntimas – šiek tiek ilgesnis. Nors šiuo atveju siuntinys gavėją pasieks per vid. 3-7 darbo dienas, kurjeriai šio tipo siuntimui pasiūlys mažesnę kainą. Tad galbūt verta apsvarstyti ir tokį variantą?

Ar galima apdrausti siuntos iš Klaipėdos į Škotiją kelionę?

Puikiai suprantame, kad siuntos draudimas kiekvienam mūsų padeda pasijusti saugiau. Dėl šios priežasties visoms siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur yra taikomas nemokamas siuntos draudimas. Klientams, kurie nori apdrausti brangesnius siunčiamus daiktus, tokia galimybė taip pat suteikiama, tereikia pildant užsakymą Siųsk pigiau platformoje pasirinkti papildomą draudimą.

Ar galima nuolat sekti siuntos iš Klaipėdos į Škotiją kelionę?

Taip, siuntos kelionę galite sekti bet kuriuo paros metu, tereikia svetainės skiltyje Siuntų paieška suvesti gautą savo registruotos siuntos numerį (jis sugeneruojamos visoms platformoje siunčiamoms siuntoms).

Ar Siųsk pigiau taikomos nuolaidos?

Nors apsilankę mūsų svetainėje galite įsitikinti patraukliais kainų pasiūlymais siuntimui į bet kurį pasaulio kampelį, savo klientams turime ir papildomų pasiūlymų, kuriems sunku atsispirti.

Visi klientai, Siųsk pigiau besinaudojantys pirmą kartą, gaus 10 % pirmojo užsakymo nuolaidą, o nuolatinių klientų laukia patrauklūs pasiūlymai Lojalumo klube – verta išbandyti!

Jei norite susipažinti su kitais patarimais, kurie ne tik padės tinkamai paruošti siuntą kelionei, bet ir papildomai sutaupyti, apsilankykite Siuntinių pakavimo skiltyje ir tikėtina, atrasite sau aktualių patarimų.


Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš siųsdami siuntą iš Klaipėdos į Škotiją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.

Siuntos pristatymo paslaugos iš Klaipėdos į Škotiją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti