Siuntos iš Marijampolės į Norvegiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Ar siuntų siuntimas Jums jau tapo tokia pat įprasta rutina kaip kavos puodelis ryte? O galbūt šią paslaugą dar tik pradedate atrasti? Bet kuriuo atveju, jei Jums aktualios siuntos iš Marijampolės į Norvegiją, Siųsk pigiau rasite daugybę puikių pasiūlymų pasirinkimui.

Su kokiais kurjeriais galėsiu siųsti Siųsk pigiau svetainėje?

Siųsk pigiau bendradarbiauja su patikimais tarptautiniais ir vietiniais kurjeriais, todėl siuntos iš Marijampolės į Norvegiją kelione bus pasirūpinta nuo durų iki durų. Per daugiau nei dešimt veiklos metų galime pasidžiaugti sutartimis su šiais partneriais: DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, LP Express, Omniva.

Kokius įrankius galima rasti Siųsk pigiau platformoje?

Vienas iš svarbiausių Siųsk pigiau tikslų – taupyti ne tik klientų pinigus, bet ir laiką, todėl svetainėje rasite ne vieną tai padaryti padėsiantį įrankį.

Siuntų kainos skaičiuoklėje įvedę savo siuntos duomenis (pakuotės matmenis, svorį, savo ir gavėjo adresus), akimirksniu gausite visų Siųsk pigiau partnerių – kurjerių, kurie pasiruošę siuntą pristatyti iš Marijampolės į Norvegiją, pasiūlymus. Galėsite rinktis pagal norimą kainą, pristatymo trukmę ir kitus parametrus.

Siuntos tūrio skaičiuoklė pagelbės tais atvejais, kai ieškosite būdų papildomai sutaupyti. Joje suvedę savo siuntos duomenis gausite apskaičiuotą siuntos tūrinį svorį. Šis dydis kurjerių lyginamas su realiuoju svoriu, o skaičiuojant pristatymo kainą naudojamas didesnis iš jų. Jei paskaičiuotas tūrinis svoris yra ženkliai didesnis už realųjį, galbūt pasirinkote per didelę siunčiamam daiktui pakuotę? Tokiu atveju už siuntimą mokate daugiau, nei galėtumėte. Rinkdamiesi pakuotę pasistenkite, kad ji būtų optimalaus dydžio: nei per didelė, nei per maža. Tokiu būdu ne tik geriau apsaugosite siuntinį kelionėje pas gavėją, bet ir sutaupysite, nes nebeteks mokėti tiesiog už siunčiamą orą.

Daugiau patarimų apie tinkamą siuntos pakavimą galite paskaityti čia.

Ar mano siunta bus pristatyta greitai?

Siuntos gabenimo terminas priklauso nuo siuntimo būdo, kurį pasirinksite. Siųsk pigiau svetainėje siūlome du variantus:
- Express (skubios siuntos) pristatymas – tinkamiausias tiems atvejams, kai siuntos iš Marijampolės į Norvegiją turi nukeliauti žaibo greičiu. Šiuo atveju gavėjui siunta bus pristatyta vos per kelias darbo dienas.
- Economy (įprastas) pristatymas – vežimas trunka keliomis dienomis ilgiau, todėl šį būdą rinkitės, jei turite daugiau laiko. Nors gavėjas turės lukterėti šiek tiek ilgiau, bet ir siuntimo kaina bus mažesnė.

Ar turiu apdrausti siuntą iš Marijampolės į Norvegiją?

Visoms Siųsk pigiau platformoje siunčiamoms siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, yra taikomas nemokamas draudimas, jei kelionės metu siunta dingtų ar būtų apgadinta. Visgi, jei siuntos iš Marijampolės į Norvegiją turinys yra brangesnis už šią sumą, užsakymo metu galite pasirinkti papildomą draudimą. Už jį reikės sumokėti, bet itin retai pasitaikančiu siuntos dingimo atveju, Jūs atgausite visą jos vertę.

Kaip žinoti, kur šiuo metu mano siunta?

Savo siuntos buvimo vietą galite sužinoti bet kuriuo paros metu. Visos Siųsk pigiau platformoje siunčiamos siuntos (tiek į užsienį, tiek Lietuvoje) yra registruotos ir turi siuntos numerį. Tereikia šį numerį suvesti svetainės skiltyje Siuntų paieška.


Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš siųsdami siuntą iš Marijampolės į Norvegiją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.

Siuntos pristatymo paslaugos iš Marijampolės į Norvegiją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
swed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti