Pagalba jūsų el. parduotuvei: 10 naudingų „Shopify“ įskiepių

2019/08/06

Visai neseniai su savo skaitytojais dalijomės patarimais, kaip pasirinkti tinkamiausią platformą verslo plėtrai. Jei pasirinkote Shopify, kurios vienas iš pagrindinių privalumų – personalizavimas, šiandien pristatome dešimt populiarių ir naudingų svetainės įskiepių.

Free Shipping Bar

Anot Shippo 2018 m. atliktos apklausos, net 34 % susidomėjusių preke asmenų ją įsigys internetu tik tuo atveju, jei sulauks nemokamo pristatymo pasiūlymo. Free Shipping Bar įskiepis leidžia jūsų el. parduotuvės svetainės viršuje įterpti lengvai prie dizaino pritaikomą juostą, kurioje bus afišuojamas jūsų nemokamo pristatymo pasiūlymas.

Plug in SEO

Negalite sėkmingai vystyti e-komercijos, jeigu į jūsų el. parduotuvę neplūsta lankytojai. Sistemingai plėtojamas paieškos sistemų optimizavimas (ang. search engine optimization, arba SEO), yra vienas geriausių būtų padidinti puslapio lankytojų, o kartu su juo ir konversijų, skaičių. Šis įskiepis veikia kaip asmeninis jūsų el., parduotuvės asistentas SEO klausimais ir praneša apie klaidas pavadinimuose, aprašymuose, metaduomenyse ir t. t.. Taip pat pažymi, kurie jūsų atlikti veiksmai padidino srautą, o kurie neturėjo jokios įtakos lankomumui.

Kit

Kitas būdas lankytojų srauto didinimui – skaitmeninė rinkodara (ang. digital marketing). Jeigu norite sustiprinti būtent šį savo platformos aspektą, Kit yra idealus pagalbininkas. Įskiepis padeda valdyti Facebook ir Instagram reklamines kampanijas ir yra lengvai naudojamas – valdymas primena susirašinėjimo langą. Kit gali sukurti remarketingo kampanijas, reklamuoti nuolaidų kodus bei pranešti apie prekių papildymus ir tai – tik maža dalis įskiepio naudų.

Klaviyo: Marketing Automation

Dar vienas nepamainomas įskiepis rinkodaros gerinimui – Klaviyo. Puikiai el. parduotuvės vystymo pradžiai tinkantis įrankis leis jums automatizuotai siunčiamais naujienlaiškiais pasiekti kelis šimtus prenumeratorių, analizuoti svetainės lankytojų įpročius ir pagal tai įskiepio pagalba kurti naujas rinkodaros kampanijas.

Wishlist Plus

Jeigu jūsų el. parduotuvėje nėra įgalinta norų sąrašo (ang. wishlist) funkcija, daug prarandate. Portalo Metrilo duomenimis, norų sąrašo įdiegimas padidina konversijų skaičių beveik penktadaliu. Taip pat šis įskiepis yra labai paprastai įdiegiamas ir valdomas, o gauta informacija jums bus išties naudinga – jos pagalba galėsite geriau pažinti savo svetainės lankytojų pageidavimus ir prekes, kurios labiausiai traukia potencialius pirkėjus.

Instagram shop by Snapppt

Per paskutinius penkerius metus Instagram tapo itin plačiai naudojamu socialiniu tinklu. Pavyzdžiui, tai neišvengiamai palietė ir mados industriją – teigiama, jog 96 % JAV mados prekių ženklų aktyviai naudoja šį socialinį tinklą produktų viešinimui ir pardavimui. Tačiau pardavimai per Instagram populiarūs ne tik tarp mados namų. Nors į šio soc. tinklo paskyrą galima įterpti vos vieną aktyvią nuorodą (ji gali būti tik paskyros aprašyme), įskiepis Snapppt maksimizuoja šios funkcijos išnaudojimą. Spustelėjus ant Snapppt sugeneruotos nuorodos, paskyros lankytojai bus nukreipti į alternatyvią ir interaktyvią paskyros laiko juostą, kur paspaudę ant pasirinktos nuotraukos, galės lengvai įsigyti joje pavaizduotus produktus.

Referral Candy

Teksaso technikos universiteto duomenimis, 83 % preke patenkintų klientų būtų linkę ją rekomenduoti savo pažįstamiems. Tiesa, tai padaro tik 29 % ir tai lemia kelios priežastys: žmonės nėra suinteresuoti rekomenduoti prekes, nes yra užsiėmę kitais reikalais, o ir el. parduotuvės neturi patikimos sistemos, kuri primintų ir paskatintų klientus dalintis gerais žodžiais. Referral Candy vienu paspaudimu leis nusimesti priminimo naštą jums nuo pečių – įskiepis pats po jūsų pasirinkto laikotarpio visiems pirkėjams išsiųs laišką su priminimu ir atitinkama nauda  (pvz. nuolaida ar nemokamu pristatymu kitam apsipirkimui) už kiekvieną pasiūlytą naują klientą. Tai bus naudinga ir aktyviems jūsų pirkėjams, ir jums patiems.

Buy Button channel

Nemokamas Buy Button Channel įskiepis leis jums sukurti lengvai prie bet kokių stilistinių svetainės sprendimų pritaikomą mygtuką, kurį galėsite pridėti prie bet kurios platformoje esančios prekės ir taip pagreitinti lankytojo apsipirkimą. Taip pat įgalinama ir greitojo apmokėjimo (ang. quick checkout) nuoroda, kurią paspaudęs potencialus pirkėjas yra iškart nukreipiamas į apmokėjimo skiltį. Tai itin naudinga savo prekes reklamuojant socialiniuose tinkluose.

One click social login

Kuo lengviau jūsų potencialiems klientams susikurti paskyrą svetainėje, tuo greičiau galėsite jiems pasiūlyti tinkamus produktus ir vykdyti pardavimus. One click social login leidžia jūsų platformos lankytojams prisijungti prie el. parduotuvės paskyros per jų jau naudojamas socialinių tinklų paskyras. Įskiepis palaiko tokias svetaines kaip Twitter, LinkedIn, Facebook, Pinterest, Amazon, Instagram ir t. t.

Smile.io

Internetinio portalo Fundera duomenimis, 65 % įmonės pardavimų sudaro sugrįžtančių klientų apsipirkimai. Taip pat įtakos turi ir lojalumo programos – jose dalyvaujantys klientai vidutiniškai išleidžia 12–18 % daugiau nei įprasti klientai. Todėl Smile.io ir yra naudingas – jis skirtas lojaliausiems jūsų pirkėjams. Interaktyvus įskiepis seka jūsų svetainės lankytojų pirkimus, rekomendacijas draugams, pasidalinimus soc. medijose ir už tai skiria taškus, kuriuos klientai gali iškeisti į išskirtines naudas. Smile.io naudotojai teigia pastebėję 20 % šoktelėjusį sugrįžtančių klientų konversijų skaičių.

Kiti įrašai

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti