Nauja PayPal rinka: siūlo paslaugų paketą elektroninės prekybos plėtrai

2020/01/24

Tam, kad verslo plėtra vyktų sklandžiai, internetine prekyba užsiimantys verslininkai turi nuolat ieškoti jų e-komercijos platformai pritaikytų įskiepių, papildinių – laikyti ranką ant verslo pulso. Nuo 2019 m. pabaigos tą daryti turėtų būti šiek tiek lengviau, nes savo paslaugų paketą e-komercijai pristatė ir elektroninių apmokėjimų platforma PayPal.

Naujasis projektas pristatomas kaip PayPal Commerce Platform (toliau tekste – PCP). Anot kūrėjų, ši platforma apjungia visas geriausias tehnologijas, kurias įmonė gali pasiūlyti. Įrankiai tiks sutelktinio finansavimo (ang. crowdfunding) paslaugas teikiančioms platformoms, taip pat įvairaus dydžio el. parduotuvėms.

Oficialiame PayPal įraše, pristatančiame naujovę, vyriausias PayPal operacijų vadovas Bill Ready teigė, kad naujoji skaitmeninė platforma pasiūlys tai, ką įmonė apibrėžia kaip visapusišką inovacijų, įrankių, paslaugų ir finansavimo galimybių rinkinį, tinkantį įvairiausio masto verslui. PSP, pasak Ready, kiekvienam klientui suteiks pilnai personalizuojamą sistemą, kurios pagalba bus galima sėkmingai plėstis.

Pagrindinės siūlomos naudos:

  • Įgalinamas pasaulinis augimas. Su įrankių rinkiniu PayPal pasiūlo ir beveik 300 mln. aktyvių atsiskaitymo programos vartotojų bei galimybę atsiskaitymus priimti daugiau nei 100 skirtingų valiutų.
  • Lengviau atitikti reikalavimus. Bankai, finansinių paslaugų priežiūros institucijos taiko įvairius saugos standartus ir reikalavimus, kuriuos turi atitikti svetainės, įgalinančios atsiskaitymus kortelėmis. Priemonių rinkinyje esantis Payflow link įrankis užtikrina, kad bet koks verslas atitiktų įvairius keliamus saugos standartus.
  • Užtikrina saugumą. Playflow link – tik vienas iš saugumo įrankių. PCP siūlo pažangius rizikos valdymo ir apsaugos nuo sukčiavimo įrankius. Kiekvieną dieną dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi (ang. machine learning) tobulinama sistema filtruoja milijonus gigabaitų duomenų ir užkerta kelią asmens duomenų nutekėjimui bei įsilaužimui į svetainę.
  • Daugiau apmokėjimo galimybių. Su PCP, jūsų el. parduotuvėje bus galima atsiskaityti ne tik per patį PayPal, tačiau ir per įvairias elektronines bei mobilias pinigines. Taip pat teigiama, jog prie apmokėjimo klientas galės matyti ir vartojimo kreditų pasiūlymus.

Kodėl naudinga dirbti su PayPal?

Iškart svarbu pažymėti, jog PayPal – dažniausiai naudojama apmokėjimo platforma internete. Portalo Statista duomenimis, 2019 m. antroje pusėje, platforma naudojosi 295 mln. vartotojų. Tai įrodo, kad pavadinimas yra ne tik dažnai girdimas, bet ir dažnai naudojamas.

Didelis vartotojų skaičius rodo ir pasitikėjimą programa. O toks vartotojų pasitikėjimas yra nepaprastai svarbus. Tinklaraščio Entrepreneur duomenimis, net 44 % visų pirkėjų bus labiau linkę apsipirkti nežinomoje elektroninėje parduotuvėje, jeigu tarp atsiskaitymo būdų matys žinomą ar naudojamą apmokėjimo sistemą. Anot tinklaraščio, procentas dar labiau išauga, jei tarp atsiskaitymo būdų yra PayPal – tokioje el. parduotuvėje apsipirktų jau 54 % lankytojų.

Tai yra svarbu, atsižvelgiant į vartotojų pasitikėjimo krizę. Salesforce Research atlikto tyrimo duomenimis, net 59 % apklaustųjų teigė manantys, kad jų asmens duomenys atsiskaitymų metu nėra pakankamai apsaugoti. Taigi, verslininkai turi padaryti viską, kad įrodytų klientams, jog jų duomenys yra saugūs. Platus PCP įrankių, orientuotų tiek į el. parduotuvės, tiek į asmens duomenų saugumą, spektras būtent tai ir siekia užtikrinti.

Svarbu pažymėti, jog nors projektas praėjusių metų birželį startavo keliose atrinktose valstybėse, tarp kurių buvo JAV, Didžioji Britanija, Vokietija, šiandien jį išbandyti gali ir lietuviai, turintys el. parduotuves. PCP gali padėti užtikrinti jūsų svetainės patikimumą ir jos vartotojų duomenų saugumą. O jeigu dar tik lipdote savo el. parduotuvę ir nežinote, kurią platformą jos kūrimui pasirinkti – skaitykite mūsų įrašą apie e-komercijos platformas.

Kiti įrašai

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti