Gyvenimas kišenėje: mobiliosios programėlės sklandesnei darbo dienai

2019/07/09

Išmanieji telefonai – įrenginiai, kuriuos retai paleidžiame iš rankų. Dėl spartaus šių technologijų tobulėjimo, retas kuris telefoną naudoja tik susisiekimo tikslais. Tad siūlome pabandyti iš jų išspausti maksimalią naudą – šiame įraše pristatome mobiliąsias aplikacijas, kuriomis galėsite palengvinti darbus, papildyti žinių bagažą ir išmokti atsipalaiduoti.

Darbui

Bendradarbiavimas su komanda, finansų valdymas, naujų idėjų generavimas, svarbūs susitikimai ir t. t. – jei vadovaujate verslui, kiekvienoje jūsų dienoje bus aibės užduočių, nuo kurių priklausys sėkmingas jūsų veiklos vystymas. Tam, kad darbai neslėgtų, reikia išnaudoti visus įmanomus jų palengvinimo būdus. Išnaudokite ir tą įrenginį, kuris visuomet su jumis. Jau esame rašę apie mobiliąsias aplikacijas, kurios padeda sėkmingiau planuoti laiką ir darbus, tačiau galimybių yra daug daugiau.

Wifi attendance

Jei ieškote lengvo ir paprasto būdo, kaip stebėti, kada jūsų darbuotojai atvyksta į darbą ir kada jį palieka, ši programėlė kaip tik jums. Naujausia programėlės versija leidžia ne tik stebėti darbo vietoje praleidžiamų valandų skaičių, bet ir su visais dirbančiaisiais susisiekti, paskirti užduotis.

Slack

Slack – dar viena programėlė, palengvinsianti jūsų bendravimą su komandos nariais. Sukurkite grupinius susirašinėjimus, lengvai dalinkitės įvairaus dydžio ir formato failais. Naudotojai taip pat giria Slack paieškos funkciją – net ir mažiausia raktinio žodžio dalis gali jus lengvai nuvesti į archyvuotas žinutes ir padėti „atkasti“ svarbią, bet pasimetusią informaciją.

QuickBooks

Ne tik susirašinėjimai, bet ir jūsų įmonės finansinės būklės analizė lengvai telpa į mobilųjį įrenginį. QuickBooks suteikia jums greitą prieigą prie įmonės sąskaitų, leidžia realiu metu stebėti išlaidas ir įplaukas. Pagrindinis privalumas, jog į vieną programėlę galite sudėti visas, net ir skirtingų bankų, sąskaitas bei taip stebėti realią finansinę situaciją.

Hemingway

Dalykas, kurio jums reikia mažiausiai – minčių ir žodžių galybėje pamestos genialios idėjos. Jei esate žmogus, kuris negali savo minčių išsakyti aiškiai ir lakoniškai – ši mobilioji aplikacija gali jums padėti. Garsaus novelisto pavarde programėlė vadinasi ne be priežasties – autorius išgarsėjo glaustu rašymo stiliumi. Jūsų tekste Hemingway pažymės ilgus ir sudėtingus sakinius, dažnai pasitaikančias klaidas ir netaisyklingas formuluotes, tad galėsite tobulinti savo rašymo stilių ir į jį įnešti aiškumo ir paprastumo.
 

Žinioms

Ne mažiau už komunikavimą su komanda svarbi ir galimybė papildyti žinių bagažą. Pristatome kelias mobiliąsias aplikacijas, kurioms turėtumėte atrasti vietos savo telefone.

Pocket

Ne visos įkvepiančios istorijos ar aktuali informacija jūsų akis patraukia tinkamu metu. Galbūt nuorodą į įdomią publikaciją pastebėjote prieš pat svarbų konferencinį skambutį ar susirinkimą. Pocket, naudotojų teigimu, yra viena patogiausių programėlių, leidžiančių išsisaugoti publikacijas, nuotraukas bei vaizdo įrašus iš daugiau negu 1500 susietų programėlių. Taip pat įskiepio pagalba galėsite išsisaugoti ir naršyklės nuorodas. Pagrindinis privalumas – prieigai prie išsaugotų nuorodų bei failų nereiks interneto.

Smart News

Jeigu nenorite aktualių naujienų gaudyti per kelias programėles ar platformas, taupykite savo laiką su Smart News. Galite pasirinkti, kaip bus skirstomos publikacijos – pagal temas ar pagal naujienas paskelbusius kanalus. Programėlė taip pat pateikia suspaustas įrašų versijas net ir be internetinio ryšio, tad naujienas galite sekti, kur bebūtumėte.

Flipboard

Kaip dažnai pagal raktinius žodžius tikrinate paieškos sistemas tam, kad sužinotumėte jums aktualias rinkos naujienas? Kiekvieną kartą ieškoti naujienų pagal raktažodžius yra laiko švaistymas, tad Flipboard padės neleisti jo veltui. Pagal jūsų parinktas temas ir raktinius žodžius, programėlė jums kasdien pateiks įvairiausias naujienas iš skirtingų kanalų.

Audible

Neturintiems laiko knygų skaitymui, egzistuoja puiki alternatyva – audio knygos (ang. audio books), kurias galite klausyti keliaudami iš vieno taško į kitą, valgydami ir t. t. Didžiausią jų archyvą turi platforma Audible. Kasmet bent 10 000 naujų knygų pasipildanti platforma, anot vartotojų, yra lengvai naudojama, o platus knygų asortimentas gali patenkinti net ir labiausiai išlavintą skonį.
 

Po darbų

Kai dirbi darbą, kuriame veiksmas vyksta ištisą parą, labai svarbu išmokti po darbo valandų atsiriboti nuo visų reikalų ir mėgautis kokybišku poilsiu. Telefoną galima panaudoti ir tam! Čia rasite kelias programėles, kurių pagrindinė paskirtis – padėti jums bent kelioms minutėms atsiriboti nuo išorės pasaulio.

Lumosity

Jei jaučiate, kad jūsų dėmesys yra visur, tik ne tose užduotyse, kurias turite įgyvendinti, mobilioji aplikacija Lumosity – puikus pasirinkimas. Su neurologų pagalba sukurta programa veikia taip, kad per įvairiausius mini žaidimus ir užduotis padėtų pagerintų jūsų atmintį ir vėl sutelkti dėmesį. Smegenys už tai jums padėkos.

Calm

Kartais tam, kad mūsų mintys galėtų nurimti, reikia papildomos pagalbos. Calm platformoje tinkamas meditacijas gali rasti tiek niekada medituoti nebandę naujokai, tiek pažengę tokio atsipalaidavimo būdo praktikuotojai, o seansai gali užtrukti vos 3 minutes. Programėlė taip pat pasižymi temų gausa – paliečiamas ne tik streso valdymas ar pasitikėjimas savimi, bet ir atjauta, dėkingumo praktikavimas ir kt.

Ambi Pro

Jei vadovaujamos (ang. guided) meditacijos praktikavimas – ne jums, o raminantis balsas tik erzina, išbandykite Ambi Pro. Įvairius erzinančius biuro garsus kaip klaviatūros barškėjimą ar kolegų plepėjimą galite pakeisti aplinkos garsais (ang. ambient), kurie daugeliui padeda atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį reikiama kryptimi. Programa unikali tuo, kad tai nėra ištisai kartojami (ang. on loop) garsai – algoritmas sukuria skirtingus skambesius taip, kad kiekvienas derinys būtų unikalus, tad jūsų smegenys nepripras prie garsų.

Breathe2Relax

Įrodyta, kad kvėpavimas iš diafragmos sumažina nerimą ir stresą, o tai padeda išlaikyti ramybę. Breathe2Relax yra puiki nemokama atsipalaidavimo programa vartotojams, norintiems išmokti praktikuoti gilesnį kvėpavimą. Skirtingai nuo kitų programų, kurios sutelktos į meditaciją per tam tikrų mantrų ar muzikos klausymą, ši orientuojasi į kvėpavimo būdus, padedančius sumažinti streso lygį.

Alto‘s Odyssey

Atsipalaiduoti galima ne tik medituojant – yra tyrimų, jog galvosūkių (ang. puzzle) tipo žaidimai taip pat padeda nurimti po ilgos dienos. Paprasta valdymo sistema ir specialiai programėlei sukurtas garso takelis, leidžia pasinerti į spalvotą pasaulį ir trumpam pabėgti nuo rūpesčių. Labiausiai įtemptiems protams yra specialus Zen rėžimas – čia neskaičiuosite taškų ir nesieksite rezultatų, o tiesiog mėgausitės žaidimu.

 

Kiti įrašai

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti