STOP laiko vagims

2018/10/01

Viena didžiausių problemų, su kuria susiduria kone kiekvienas žmogus – laiko neturėjimas. Vienintelis būdas jo sutaupyti – pradėti planuoti ir išmokti nesiblaškyti tarp veiklų! Dalinamės keletu išmaniųjų programėlių pavyzdžių, skirtų tiek verslo, tiek asmeninių darbų planavimui.

„Trello“

„Trello“ – lanksti programėlė, kuri leidžia lengvai rūšiuoti savo užduotis ir bendradarbiauti su komandos nariais. Ji yra pritaikyta naudoti ne tik „Android“ bei „iOS“ įrenginiuose, bet ir asmeniniame kompiuteryje.

Aplikacijos naudojimas gana paprastas – visa vartotojo informacija yra aiškiai struktūruojama ir lengvai koreguojama pagal vartotojo poreikius. Šioje sistemoje viskas veikia taip: surašote savo darbus ant virtualių „lapelių“ ir dėliojate juos į atitinkamas, pačių susikurtas, dėžutes. Jeigu vykdote kokį nors projektą ir jums aktualu, kad informaciją, kaip vyksta darbai matytų ir kolegos, galite juos prijungti prie savo „darbų lentos“. Taigi, ši programėlė yra tinkama tiek verslui, tiek jūsų individualiems projektams. Programėlės kūrėjai taiko freemium verslo modelį: bazinėmis funkcijomis vartotojai gali naudotis nemokamai, tačiau už verslui pritaikytas papildomas paslaugas reikia mokėti (daugiau apie kainas rasite čia). 

„Timely“

„Timely“ – novatoriška laiko stebėjimo programa, leidžianti efektyviau organizuoti savo savaitės darbus. Naudodamiesi šia aplikacija galite iš anksto susidėlioti savo savaitės darbus ir numatyti apytikslį jų laiką. Kai imsitės vykdyti savo užduotis, galėsite stebėti ar jūsų prognozės pasitvirtino ir prireikus - koreguoti terminus. Programoje galite keisti darbus vietomis ir lengvai išimti tuos, kurie pasirodo ne tokie svarbūs.

Programėle galima naudotis „iOs“ įrenginiuose ir naršyklėse. Apie programėlės kainas skaitykite čia.

„Google Now“

Programėlė „Google Now“ skirta tam, kad sutaupytų jūsų laiką norint sužinoti svarbiausias dienos naujienas, susirasti tinkamą vietą pavalgyti, rasti reikalingą maršrutą ir pan. Programėlė yra valdoma balsu ir pateikia jums atsakymus į rūpimus klausimus bei stebi jūsų elgseną, kad galėtų dar prieš paklausiant numatyti, ką norite sužinoti.

Ši programėlė jums suteikia daugiau laiko susitelkti į svarbius darbus ir pati atrenka informaciją, filtruodama paieškos rezultatus. Ja naudojantis galite labai greitai ir paprastai rezervuoti staliuką restorane ar surasti vietą automobilio parkavimui. „Google Now“ automatiškai prisitaiko prie jūsų elgesio, atsižvelgdama į tai, kuo labiausiai domitės, kur lankotės ir pan. bei pateikia unikalią, jums pritaikytą, informaciją. Ja gali naudotis „Android“ ir „iOs“ vartotojai.

„Wunderlist“

„Wunderlist“ – labai paprastai valdoma, darbui ir namams skirta programėlė, kurioje galite žymėtis ir sekti savo dienos darbus, nurodyti atitinkamas valandas, nusistatyti priminimus. Naudodamiesi šia aplikacija galite bet kuriuo metu įtraukti į savo sąrašą naujas idėjas ar užduotis (tai galite padaryti net tiesiai iš savo pašto dėžutės, kai gaunate jums paskirtą vadovo užduotį). Darbus galite dėliotis į atskirus aplankus, jeigu yra poreikis - dalintis su kolegomis.

Keldami darbą, prie jo galite prisegti ir reikalingą failą, kuris gali būti įvairių formatų: Word, JPG, PDF ir pan. Darbų sąrašai vaizduojami grafiniu būdu – yra rutuliukas, kuris vis pilnėja jums atliekant numatytas užduotis.

Programėle gali naudotis „Android“, „iOs“, „Windows Phone“, OS X, Windows ir Google Chrome vartotojai. Taip pat galite naudotis nemokama arba mokama, tačiau papildomų galimybių suteikiančia aplikacijos versija. Daugiau apie tai skaitykite čia.

„Toggl“

„Toggl“ programėlė skirta stebėti tam, kiek laiko skyrėte konkrečioms užduotims atlikti. Ji labai tinka, jei norite įvertinti konkretaus projekto vertę: čia pateikiami aiškūs ir susisteminti grafikai, vaizduojantys, kokie darbai buvo atliekami ilgiausiai ir kiek laiko pareikalavo.

Programėlėje išsaugomi praėjusių dienų darbai, užduotys, įkeltos nuorodos, tad jums nebereikia knaisiotis po atskirus folder‘ius  kompiuteryje ar naršyklėje bandyti susirasti informaciją.

Šia aplikacija galima naudotis „Android“, „iOs“ įrenginiuose bei naršyklėse. Informacija apie kainas rasite čia.

 

Išsirinkite sau tinkamiausią programėlę ir taupykite laiką!

Kiti įrašai

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti