5 idėjos paskutinės minutės Valentino dienos dovanai

2019/02/12

Vasario 14-oji – dar viena proga priminti brangiems žmonėms apie savo meilę ir atsidavimą. Vieni šiai dienai skiria ypatingą reikšmę ir ruošiasi iš anksto, tačiau jei apie šventę prisiminėte šiek tiek pavėluotai, dalinamės 5 idėjomis paskutinės minutės Valentino dienos dovanai.

Unikalūs papuošalai

Norėdami nustebinti savo mylimą žmogų, visada galite rinktis saugų ir laiko patikrintą, nors ir nepigų variantą – juvelyrinius dirbinius. Pagal žmogaus, kuriam renkate dovaną, skonį parinkta apyrankė, žiedas ar grandinėlė gali tapti puikia ir funkcionalia dovana, kuri kasdien primins apie mylimojo rūpestį ir buvimą šalia. Tiesa, jei sužadėtuvėms dar nesate pasiruošęs, vietoje žiedo Valentino dieną patariame rinktis kitą papuošalą!

Įdomus laikas dviese

Kiekvieną akimirką su sau svarbiu žmogumi norisi praleisti kuo įdomiau, tad dar viena dovanos idėja – stalo žaidimai. Jeigu jūsų antroji pusė mėgsta galvosūkius, nuotykius ar tiesiog smagų laiko praleidimo būdą, tuomet atidžiai savo galvoje perkratykite prisiminimus apie jau žaistus stalo žaidimus ir išrinkite tokį, kurio iki šiol neteko išbandyti. Ši dovana gali būti ir jums abiems. Jeigu nežinote, koks žaidimas galėtų labiausiai patikti, tuomet pasikonsultuokite su savo antrąja puse ir abu pasidovanokite bendrą dovaną.

Patirtys kartu

Nėra nieko geriau, kaip trumpas pabėgimas kažkur su savo žmogumi. Tad, jei nenorite mylimojo apkrauti daiktais – savaitgalio išvyka, masažas, o gal net ekstremalios pramogos yra tai, kas nudžiugins šimtu procentų. Daugelis internetinių parduotuvių ar net oro linijų prieš Valentino dieną siūlo ypatingas akcijas, kuriomis pasinaudojus galite ganėtinai nebrangiai mylimajam padovanoti prisiminimus visam gyvenimui.

Originalūs skanumynai

Valgomos dovanos – visuomet gera idėja, puikiai tinkanti tiek vyrams, tiek moterims. Paskubomis iš parduotuvės nugvelbtas šokoladas gali atrodyti šiek tiek neapgalvotai, tačiau panaršę po internetinius puslapius nesunkiai atrasite parduotuvių, gaminančių originalius ir puikiai atrodančius saldėsius, pavyzdžiui, iš vaisių ar saldainių daromas valgomas puokštes. Dovanos nebūtinai turi būti brangios: prisiminkite mėgstamiausius savo mylimojo ingredientus ir jeigu neturite laiko skanėstą pagaminti patys, tuomet į pagalbą pasitelkite profesionalus.

Dovanų kortelė

Universali, todėl daugelio mėgstama dovana – dovanų kortelė, kuri leis dovaną išsirinkti pačiam. „Amazon“ ar „eBay“ – tos elektroninės parduotuvės, kuriose sau patinkantį daiktą išsirinkti tikrai nesudėtinga ir net įdomu. Žinoma, dovanojamą kortelę galite gražiai ir originaliai supakuoti ir taip dovanai suteikti daugiau žaismingumo.

Pasinaudokite Express paslauga

Jeigu nesate tikri ar iš internetinių parduotuvių užsakytą dovaną gausite laiku, tuomet pasinaudokite Express siuntinių pristatymo paslauga, su kuria skubios siuntos bus pristatytos per 1-3 d. d. Taip pat prisiminkite, kad visuomet galite stebėti siuntos kelionę pasirinkto kurjerio ar siuntų siuntimo platformos internetiniame puslapyje.

Kiti įrašai

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti