Sumažintos siuntų kainos į Angliją!

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntų gabenimas į Angliją – viena populiariausių paslaugų. Atsižvelgdami į tai, sumažinome TNT vežėjo kainas šia kryptimi!

Siūlome greitą ir patikimą Jūsų siuntos gabenimą Lietuva – Anglija maršrutu už patrauklią kainą. Nesvarbu, ar Jūsų siuntiniai bus siunčiami verslo ar asmeniniais tikslais – TNT kurjeris pasirūpins, kad kiekvienas siuntinys saugiai pasiektų savo kelionės tikslą.


Dažniausiai užduodami klausimai

Visoms siuntoms į Angliją yra taikomos muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad užsakant siuntimo paslaugą į Angliją, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti Sąskaita muitinei skiltį. Siunčiant į Angliją taip pat prireiks: EORI kodo, savo siunčiamų prekių HS kodų, bei teks nurodyti jų kilmės šalį. Daugiau informacijos apie muitinės formalumus siunčiant į Angliją rasite mūsų svetainėje, o kilus neaiškumams, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantais.

Maisto ir augalinės/gyvulinės kilmės produktų siuntimas į Angliją yra griežtai draudžiamas, išskyrus tam tikrus išimtinius atvejus. Siuntoms į Angliją taip pat galioja ir bendrinis draudžiamų siųsti daiktų sąrašas. Jeigu nesate tikras ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti