Siuntiniai į Vokietiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Užsisakant pervežimo paslaugas Siųsk pigiau svetainėje, siuntos į Vokietiją bus pristatytos greitai ir patikimai. Bendradarbiaujame su gerai žinomomis kurjerių tarnybomis, tokiomis kaip DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, LP EXPRESS, DPD, OMNIVA bei GLS ir didžiuojamės, jog galime pasiūlyti visapusišką kliento poreikių patenkinimą.

Reikia nusiųsti siuntą į Berlyną?

Tai užtruks vos vieną darbo dieną. Ir visai nesvarbu, ar siunta keliaus į didžiuosius Vokietijos miestus, ar į šiek tiek  labiau nutolusias vietoves, pasirinktas kurjeris siuntą pristatys nuo durų iki durų. Kurjeris atvyks paimti siuntą Jūsų nurodytu adresu, sutartu laiku bei pristatys ją tiesiai gavėjui. Tad, būkite tikri, siuntos į Vokietiją bus pristatytos sklandžiai ir patikimai.

Garantuotas siuntos sekimas

Siųsk pigiau svetainėje užsakius siuntos pristatymą, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo numeris, kuriuo naudodamiesi galėsite sekti siuntos į Vokietiją kelią bet kuriuo paros metu, kad ir kuriame pasaulio kampelyje ji bebūtų.

Prisiminkite, kad Jūsų paruošti siuntiniai į Vokietiją:

  • Turi būti tinkamai supakuoti. Svarbiausius pakavimo patarimus rasite čia.
  • Juose negali būti daiktų, priklausančių draudžiamų daiktų sąrašui. Šį sąrašą rasite čia.
  • Su priklijuotais siuntos dokumentais, kuriuos Jums atsiųsime el. paštu po paslaugos apmokėjimo.

Su Siųsk pigiau Jūsų siuntos iš Vokietijos į Lietuvą pervežimas dar niekada nebuvo toks paprastas, patikimas ir greitas!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Vokietiją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Prieš siųsdami siuntą į Vokietiją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti