Siuntos į Serbiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siųsti siuntas prireikia įvairiose situacijose – vieniems tai neatsiejama kasdienybės ir pajamų dalis, kiti siuntinius ruošia draugams ar giminaičiams, kuriems linkėjimų ir dovanų negali perduoti patys. Nesvarbu, dėl kokios priežasties ieškote būdų, kaip greitai nusiųsti siuntą į Serbiją, esate tinkamoje vietoje. Su Siųsk pigiau, siuntos į Serbiją kelionė – sklandi ir lengva.

Siuntos į Serbiją pristatymas

Siųsk pigiau komanda yra pasiruošusi padėti bet kuriame siuntos gabenimo į Serbiją žingsnyje – pradedant nuo bene geriausių kainos pasiūlymų formuojant užsakymą iki galimybės matyti kiekvieną siuntinio stotelę realiu metu. Tai – tik kelios naudos, renkantis mūsų paslaugas.

Jau dešimtmetį narstomas logistikos sektorius ir bendradarbiavimas su klientų pasitikėjimą užsitarnavusiais kurjeriais lemia, jog galime pasiūlyti platų pristatymo paslaugų asortimentą. Suvedus pirmuosius siuntos duomenis, Jūsų lauks bent keletas kainomis ir pristatymo trukme skirtingų pasiūlymų. Pasirinkimų netrūks, kadangi siuntos į Serbiją pervežimu gali pasirūpinti šie kurjeriai – DHL, TNT, VENIPAK, ITELLA, GLS, FedEx, DPD, LP Express, SST Express, Omniva.

Jūsų patogumui, siunta bus pristatoma nuo durų iki durų – tai reiškia, jog pasirinktas kurjeris siuntą ne tik paims iš Jums patogios vietos, bet ir atiduos ją tik nurodytam adresatui į rankas. O jeigu bet kuriuo metu kiltų abejonių dėl siuntos buvimo vietos, registruotos siuntos statusas ir unikalus sekimo numeris leis sužinoti tikslią siuntinio buvimo vietą. Galiausiai, nuo retai pasitaikančių nesklandumų – siuntos dingimo ar apgadinimo – visus užsakymus, kurių vertė neviršija 100 Eur, saugo siuntos draudimas.

Kiek kainuos siuntos į Serbiją pristatymas?

Pristatymo kainą galite sužinoti Kainų skaičiuoklėje. Čia pateikite planuojamo išsiųsti siuntinio informaciją (tipą, svorį bei matmenis) taip pat savo ir gavėjo adresus, ir po kelių mygtukų paspaudimo, ekrane matysite įvairius kurjerių pasiūlymus.

Svarbu paminėti, jog pristatymo kainai įtakos turi keletas veiksnių. Vienas jų – siunčiamo daikto dydį atitinkančios pakuotės parinkimas. Norėdami įsivertinti, ar nepermokate už siuntos pristatymą, apsilankykite Tūrio skaičiuoklėje. Čia pateikę siuntos matmenis, sužinosite jos tūrinį svorį. Jeigu šis gerokai viršija faktinį – ieškokite mažesnės pakuotės. Tiesa, pasitaiko atvejų, kai realus svoris viršija pateiktą tūrinį svorį – galbūt galite rinktis lengvesnes pakavimo medžiagas? Prisiminkite, jog vertinant siuntos kainą yra atsižvlegiama, kuris – tūrinis ar faktinis – svoris didesnis ir kaina yra apskaičiuojant pagal didesnį svorį, tad tinkamai parinkta pakuotė lems, jog siuntos pristatymas kainuos pigiau.

Galiausiai, kainai įtakos turi ir pasirinkta pristatymo paslauga. Atsiradusį skubaus pristatymo poreikį išpildyti gali Express (greitos siuntos) paslauga. Jos dėka siuntos į Serbiją yra pristatomos per vid. 1-3 d.d. Jeigu siuntinio pristatymas gali palaukti – rinkitės Economy paslaugą. Siuntinys adresatui bus pristatytas per vid. 3-7 d.d., tačiau pavyks sutaupyti.

Kaip supakuoti siuntinį?

Į užsienį keliaujančios siuntos yra ne kartą perkraunamos ir dedamos vienos ant kitų, tad nesvarbu, kurį siuntos tipą pasirinksite, pasirūpinkite tvirta pakuote, atlaikysiančia kitų svorį. Taip pat prisiminkite, kad nebūtina rinktis dėžės – smulkiems daiktams puikiai tiks ir kurjeriniai vokai.

Jau minėjome, jog svarbu pasirinkti siuntos dydį atitinkančią pakuotę tam, kad nepermokėtumėte. Tinkamai parinktas pakuotės dydis taip pat padės apsaugoti Jūsų siunčiamus daiktus – jie neturės erdvės vartymuisi. Jeigu siunčiate trapius daiktus, juos dėkite į dėžės vidurį, o likusią erdvę užpildykite apsauginėmis medžiagomis. Prireikus, naudokite lipduką „rodyklė aukštyn“ siuntoms, kurių negalima vartyti.

Galiausiai, nepaisant Jūsų siuntos tipo, svarbu tvirtai priklijuoti siuntos dokumentus. Jiems nuplyšus, skubios tarptautinės siuntos kelionė gali prailgti. Negailėkite lipnios juostos, o jei ši nėra permatoma – būkite atidūs ir neuždenkite brūkšninių kodų bei kitos siuntą identifikuoti padėsiančios informacijos.

Jeigu vis dar kyla klausimų, kaip deramai paruošti siuntinį gabenimui, patarimų ieškokite skilyje Siuntinių pakavimas.

Ko negalima siųsti į Serbiją?

Ruošiant siuntą draugams ar artimiesiems lengva užsimiršti, kad ne viską galima siųsti. Kiekviena valstybė turi draudžiamus įvežti daiktus, ir Serbiją – ne išimtis. Siuntos į Serbiją turinyje neturėtų būti:

● psichotropinių medžiagų bei vaistų;
● maisto ar kitų greitai gendančių produktų;
● sprogstamųjų medžiagų, dujų balionų ar fejerverkų;
● antikvarinių dirbinių;
● brangakmenių bei juvelyrikos dirbinių (išskyrus bižuteriją);
● ir kt.

Tiesa, kai kuriuos daiktus galima gabenti, bet tam būtinos licencijos. Platų draudžiamų siųsti daiktų sąrašą ir galimas išlygas rasite čia.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntimo paslaugą į Serbiją užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.

Siuntos pristatymas į Serbiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti