Siuntos į Bengazį

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Prireikė greito siuntos į Bengazį pristatymo už gerą kainą? Patekote į reikiamą vietą – su Siųsk pigiau Jūsų siunta bus pristatyta sklandžiai, greitai ir pigiai.

Kodėl verta rinktis Siųsk pigiau?

Mes dirbame tam, kad siuntų pristatymas būtų paprastas procesas, prieinamas ir suprantamas kiekvienam. Dėl šios priežasties svetainėje įdiegėme patogius įrankius, leisiančius užsakymus pateikti internetu ir siuntos kelionę pradėti nepalikus namų arba savo darbo vietos. Vienas tokių įrankių – klientų pamėgta Kainų skaičiuoklė. Tam, kad gautumėte patraukliausius kurjerių pasiūlymus, tereikia nurodyti siuntos matmenis bei svorį, taip pat nurodyti savo ir gavėjo pašto kodus. Nuo permokėjimo už pristatymą apsaugos Tūrio skaičiuoklė, apie kurios naudas plačiau skaitykite čia.

Rinktis tikrai bus iš ko – per dešimtmetį sukaupėme ne tik geriausiam klientų aptarnavimui reikalingą patirtį, bet ir atradome patikimus partnerius. Jūsų siuntos į Bengazį galės nukeliauti DHL, TNT, VENIPAK, ITELLA, GLS, FedEx, DPD, LP Express, Omniva bei SST Express pagalba. Partneriai užtikrina ir pervežimo nuo durų iki durų galimybę – tai reiškia, jog ne tik Jūsų užsakymas bus paimtas iš jums patogios vietos (pvz. namų ar darbovietės), tačiau ir atiduotas jis bus tik nurodytam adresatui, o ne paliktas prie durų ar pašto dėžutėje.

Galiausiai, galite būti ramūs dėl tarptautinės siuntos – visiems užsakymams yra suteikiamas registruotos siuntos statusas, o unikalus sekimo numeris leis informaciją apie siuntos gavimo vietą gauti Jums reikiamu metu bet kuriame išmaniajame įrenginyje. Taip pat visoms siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, nemokamai taikomas siuntos draudimas.

Kaip supakuoti siuntinį?

Bene svarbiausias siuntos į Bengazį paruošimo žingsnis – tinkamos pakuotės parinkimas. Yra keturi siuntos tipai, tad jį pasirinkite atsižvelgdami į siuntos turinį.

Greičiausiai nukeliauja dokumentinės siuntos – į įprastus arba kurjerinius vokus sudėti įvairūs dokumentai. Greitesnį pristatymą lemia tai, jog dokumentinės siuntos, net siunčiant į trečiąsias šalis, nėra stabdomos muitinėje.

Įvairiems smulkiems daiktams, taip pat knygoms, žurnalams ir pan., reikėtų rinktis voko siuntos tipą. Voko dydį pasirinkite atsakingai – pakuotė turėtų sandariai užsiklijuoti. Galiausiai, venkite aštrių daiktų kampų, galinčių suplėšyti pakuotę (kampus apsaugokite kartonu ar kita suminkštinančia medžiaga).

Populiariausias siuntos tipas – dėžė. Pasirinkite siunčiamo daikto ar daiktų dydį atitinkančią, o tuščius tarpus užpildykite įvairiomis medžiagomis (pvz. granulėmis ar burbuline plėvele) – taip apsaugosite siuntos turinį nuo galimų pažeidimų. Pasirinkite patvarią dėžę, tvirtomis ir nepažeistomis sienomis. Tranzito metu dėžės dažai dedamos viena ant kitos, tad Jūsų dėžė turi atlaikyti ir kitų siuntų svorį.

Jeigu dėžės (arba dėžių, jei vienu užsakymu norite išsiųsti daugiau daiktų) svoris viršija 70 kg (pasirinkus LP Express bei Venipak paslaugas – 30 kg), siunta turi būti paletizuojama. Siuntėjas privalo pasirūpinti palete, o ši turi atitikti siunčiamų dėžių dydį. Daugiau informacijos apie siuntos palečių siuntimą rasite čia.

Kada bus pristatyta mano siunta?

Siuntos pristatymo terminas priklauso nuo pasirinktos paslaugos. Visos skubios siuntos į Bengazį greičiausiai bus pristatytos renkantis Express (greitos siuntos) paslaugą. Šis pasirinkimas lems, jog siunta adresatą pasieks per vid. 1-3 d.d.
Anksčiau suplanuotiems užsakymams, kurių gabenimo trukmė nėra tokia svarbi, rekomenduojame rinktis Economy pristatymą. Siunta į užsienį bus pristatyta per 3-7 d.d., o pati paslauga kainuos mažiau.

Ko negalima siųsti?

Net jei ir norisi adresatui nusiųsti visą puokštę įvairių daiktų, prieš pateikdami užsakymą privalote atidžiai peržvelgti Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Į Bengazį, deja, negalėsite siųsti:

● aerozolių;
● dujų balionų;
● maisto produktų ar kitų greitai gendančių gaminių;
● psichotropinių bei nereceptinių vaistų;
● juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją);
● sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų);
● ir kt.

Išsamus daiktų sąrašas, galimos išlygos ir galimos sankcijos detaliau aprašytos čia.

Jeigu bet kuriame siuntos registravimo procese Jums kyla klausimų, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais. Jie padės, kad siunta į Bengazį iškeliautų kuo greičiau!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Bengazį kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Norint užsisakyti siuntos į Bengazį pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti