Siuntos į Juodkalniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Giminaičiui, draugui ar verslo partneriui – siuntų gabenimas vis dažniau įsilieja į mūsų kasdienybę. O jeigu ši veikla Jums nekasdieniška – pirmą siuntos į Juodkalniją kelionę patikėkite Siųsk pigiau. Pažadame, jog svetimą ir nepažįstamą procesą paversime paprastu.

Kodėl verta rinktis Siųsk pigiau?

Dešimtmetis logistikos ir kurjerių tarpininkavimo sektoriuje leido ne tik ištobulinti užsakymo procesą, bet ir atrasti patikimus, klientų pagarbą užsitarnavusius kurjerius. Jūsų siuntos į Juodkalniją gabenimu pasirūpins DHL, TNT, VENIPAK, ITELLA, GLS, FedEx, DPD, LP Express, Express. O jeigu neturite galimybės paruošto siuntinio pristatyti į siuntų surinkimo punktą – ne bėda. Partneriai Jūsų siuntinį pristatys nuo durų iki durų, t.y. ne tik atvyks paimti siuntos iš Jūsų nurodyto adreso, bet ir nuvežtą siuntą atiduos tik Jūsų nurodytam gavėjui į rankas.

Apmokėti užsakymus taip pat paprasta. Svetainėje galite atsiskaityti sau patogiausiu būdu: per populiariausius bankus (Swedbank, SEB, Šiaulių bankas, Citadele ir kiti), Google Pay, Apple Pay ar Revolut, taip pat apmokėjimas galimas Paysera, PayPal platformose. Priimame mokėjimus kortele, taip pat galime išrašyti išankstinę sąskaitą. Tačiau vienas greičiausių būdų – išankstinis Siųsk pigiau paskyros kredito papildymas.

Naudų yra ir daugiau – tiek nuolaida pirmam užsakymui, tiek lojalumo klubas, sezoninės nuolaidos ir patogūs svetainės įrankiai. Geriausias būdas tuo įsitikinti – paslaugą išbandyti patiems, tad registruokite savo tarptautinę siuntą jau dabar.

Kiek kainuos siuntos į Juodkalniją pristatymas?

Preliminarią siuntos kainą išvysite siuntinio duomenis (matmenis, svorį, tipą, savo ir gavėjo adresus) pateikę Kainos skaičiuoklėje. Čia matysite ne tik kainas, bet ir preliminarius pristatymo terminus. Skubios siuntos pristatymas kainuos daugiau – tad Express (greitos siuntos) pristatymo paslaugą rinkitės tais atvejais, kai svarbu siuntą į Juodkalniją pristatyti per vid. 1-3 d.d. Jeigu skubus pristatymas nėra būtinybė, sutaupyti padės Economy pasirinkimas, o siuntos į Juodkalniją kelionė truks vid. 3-7 d.d.

Siuntinio pakavimas

Vienas svarbiausių siuntinio paruošimo etapų – tinkamas pakuotės parinkimas. Svarbu, kad parinkta pakuotė būtų tvirta ir nepažeista – transportavimo į užsienį metu, siuntos dažnai yra kraunamos vienos ant kitų, tad pakuotės turi atlaikyti kitų siuntų svorį. Siekdami apsaugoti trapius ar dūžtančius daiktus, esančius pakuočių viduje, naudokite apsaugines medžiagas – pvz. krakmolo granules, burbulinę plėvelę ir pan.

Kad ir kurį pakuotės tipą (dokumentai, vokas, dėžė ar paletė) pasirinksite, svarbu, kad pakuotė atitiktų siunčiamo daikto dydį. Per maža pakuotė neužsidarys sandariai, iškils rizika sugadinti siunčiamas prekes. Per didelė pakuotė gali išbranginti pristatymo paslaugą. Siekdami įsivertinti, ar tinkamai parinkote pakuotės dydį, naudokitės Tūrio skaičiuokle. Prisiminkite, jog apskaičiuojant paslaugos kainą yra vertinama, kuris svoris – tūrinis ar faktinis – yra didesnis.

Daugiau patarimų tinkamam siuntos pakavimui rasite skiltyje Siuntinio pakavimas.

Ar mano siunta saugi?

Jūsų siuntinio saugumu tikrai bus pasirūpinta. Kiekvienai siuntai yra suteikiamas registruotos siuntos statusas. Tai reiškia, jog siunta turi unikalų sekimo numerį, leidžiantį sužinoti, kur yra siunta realiu metu.

Taip pat kiekvienai siuntai, kurios vertė neviršija 100 Eur, suteiksime nemokamą siuntos draudimą. Suprantame, jog kartais daiktai būna itin vertingi (ir ne tik pinigine prasme), todėl ypač brangiems siuntiniams galite užsakyti papildomą siuntos draudimą.

Svarbu pastebėti, jog siuntoje negali būti Draudžiamų daiktų sąrašui priskiriamų prekių. Siuntoje radus draudžiamą daiktą ne tik negalios nei įprastas, nei papildomas siuntos draudimai, bet ir prisiimsite atsakomybę sumokėti 120 Eur + PVM dydžio baudą.

Turite papildomų klausimų? Susisiekime!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Juodkalniją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Prieš siųsdami siuntą į Juodkalniją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti