Kurjerio paslaugos Vilniuje

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jei Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas nebūtų susapnavęs geležinio ant kalno staugiančio vilko, o žynys Lizdeika neišaiškinęs, kad toks sapnas ragina šioje vietoje įkurti miestą, ar Vilnių vadintume Lietuvos sostine? Šiandien atsakyti būtų sudėtinga. Vis dėlto džiugu, kad daugybę istorinių vingių išgyvenęs miestas prie Neries traukia apsilankyti ne tik užsieniečius, bet ir svečius iš kitų Lietuvos miestų ir miestelių.

Vilniuje vyksta ir aktyvus verslo, socialinis, ekonominis gyvenimas, tad ir kurjeris Vilniuje – populiari ir netgi kritiškai svarbi paslauga. Jei norite sutaupyti laiko, kurį tektų skirti geriausio pasiūlymo skirtingų kurjerių svetainėse paieškoms, Siųsk pigiau turi Jums sprendimą: geriausių tarptautinių ir vietinių kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Tarp mūsų partnerių – DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, DHL Global Mail, LP Express, Omniva. Pasirinktas kurjeris Vilniuje Jūsų siuntą paims ar pristatys nuo durų iki durų, o gal į patogiausią paštomatą – greitai, patikimai ir už patrauklią kainą.

Ar Siųsk pigiau galima rasti tik internete?

Esame ten, kur mūsų laukia klientai, todėl atidarėme biurą Vilniuje, J. Ralio g. 6. Čia kviečiame atvykti, jei neturite galimybės laukti, kol kurjeris Vilniuje atvyks į Jūsų namus paimti siuntos, o gal šalia nėra patogaus paštomato, kur galėtumėte ją palikti. Biure taip pat rasite visas siuntimui reikalingas priemones, galėsite suformuoti užsakymą, o Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininkės atsakys į visus iškilusius klausimus.

Siųsk pigiau biurą taip pat rasite ir Kaune, Veiverių g. 142. Darbo laikas abiejų miestų biuruose sutampa: Jūsų laukiame pirmadieniais - penktadieniais 8.00 - 17.00 val. Žinoma, užsakymą bet kuriuo paros metus galite pateikti ir internetu, Siųsk pigiau svetainėje.

Kiek trunka siuntos gabenimas?

Siuntos gabenimo trukmė didžiąja dalimi priklauso nuo krypties, į kurią siunčiate ir pasirinkto siuntimo būdo. Siūlome du variantus:
- pasirinkus Express (skubios siuntos) pristatymą, Jūsų siunta didžiuosius Europos miestus, tokius kaip Paryžius, Berlynas ar Stokholmas, pasieks per vid. 1-3 darbo dienas.

- jei turite daugiau laiko, rekomenduojame rinktis Economy, t.y. įprastą siuntimą. Tokiu atveju siunta bus vežama keliomis dienomis ilgiau, bet siuntimo kaina bus dar patrauklesnė.

Kaip papildomai sutaupyti siunčiant siuntą?

Siųsk pigiau platformoje siūlome visuomet patrauklias vietinių ir siuntų į užsienį kainas, bet turime patarimą, kaip galite sutaupyti dar daugiau. Tereikia pasirinkti optimalią pakuotę savo siuntos turiniui.

Skaičiuojant siuntimo paslaugos kainą kurjeriai vertina du dydžius: siuntos realųjį ir tūrinį svorius. Galutiniam pasiūlymui suformuoti formulėje naudojamas didesnis iš šių dviejų skaičių. Savo siuntos tūrinį svorį galite neišėję iš namų patikrinti naudodamiesi Siųsk pigiau Siuntos tūrio skaičiuokle ir suvedę joje savo siuntos duomenis. Jei gautasis skaičius yra žymiai didesnis už realųjį svorį, įsitikinkite, ar Jūsų pasirinkta pakuotė yra tinkamo dydžio. Galbūt siuntos turinys tilptų ir į kompaktiškenę, mažesnių matmenų dėžę? Tokiu būdu ir siuntimo kaina būtų mažesnė ir Jūs jaustumėtės užtikrinčiau, kad kelionės metu daiktai pakuotėje nesivartys, neapsibraižys.

Kur mano siunta dabar?

Savo siuntos vietą realiu laiku galite sužinoti suvedę siuntos numerį svetainės skiltyje Siuntų paieška. Šį numerį gauna visos platformoje registruojamos siuntos: ir siunčiamos į užsienį bei Lietuvoje, todėl ne tik visada žinosite siuntos statusą ir buvimo vietą, bet ir galėsite informuoti jos laukiantį adresatą.

Ar mano siunta saugi?

Visoms siuntoms, kurių vertė yra iki 100 Eur, taikomas nemokamas siuntos draudimas. Jei siunčiate brangesnius daiktus, užsakymo metu pasirinkite papildomą draudimą ir jauskitės ramūs – Jūsų siunta yra ilgametę patirtį turinčių kurjerių rankose.


Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš siųsdami siuntą iš Vilniaus, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.

Norint užsisakyti siuntos iš Vilniaus pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti