Patraukliausių kainų metas internetinėse parduotuvėse

2019/01/24

Kiekvienais metais minime tam tikras progas, kuriomis pasinaudoję elektroninių parduotuvių savininkai gali pasiūlyti didžiules nuolaidas ir į savo svetainę pritraukti papildomą lankytojų srautą. Dalinamės sąrašu datų, į kurias rekomenduojame atkreipti dėmesį ne tik jei prekiaujate internete, bet ir jei norite patys „sugauti“ geriausius pasiūlymus.

Vasario 14: Valentino diena

Ši šventė labai populiari visoje Europoje, tad nenuostabu, kad prieš ją įsimylėjėliai ima sukti galvas, ką turėtų padovanoti savo antrajai pusei. Jeigu savo elektroninėje parduotuvėje pirkėjams siūlote romantiškas, su meile ar rūpesčiu susijusias paslaugas ar daiktus (pvz.: gėlės, šokoladas, juvelyriniai dirbiniai, masažai, kelionės ir pan.), tai neabejodami pasinaudokite proga ir suteikite savo klientams galimybę dovanas įsigyti pigiau.

Apsipirkimas prieš Valentino dieną dažniausiai vyksta vasario 5-6 dienomis, tad akcijas savo el. parduotuvės tinklapyje galite paskelbti anksčiau, jau nuo vasario pradžios. Apie numatomas nuolaidas klientams galite pranešti išsiųsdami naujienlaiškius ar skelbdami įrašus savo socialinių tinklų paskyrose.

Gegužės 5: Motinos diena

Motinos diena – viena gražiausių ir svarbiausių dienų metuose. Norėdami tinkamai nustebinti savo mylimiausias pirkėjai atsakingai naršo po elektronines parduotuves ieškodami geriausio dovanos varianto, tad būkite tikri, jog galite jiems tai pasiūlyti.

Tiesa, Motinos diena ne visose pasaulio šalyse yra švenčiama tuo pačiu metu. Pavyzdžiui, 2019-aisiais Jungtinėje Karalystėje žmonės savo mamas sveikins kovo 31 dieną, o mes Lietuvoje, kaip ir didžiojoje dalyje Europos – pirmąjį gegužės sekmadienį. Tad, jeigu jūsų el. parduotuvėje netrūksta pirkėjų ir iš užsienio šalių, pasidomėkite, ar svarbių švenčių datos jose nesiskiria.

Balandžio 19-22: Velykų savaitgalis

Velykos simbolizuoja pasitraukusią žiemą ir vis labiau įsitvirtinantį pavasarį bei jaukų laiką su šeima. Šios šventės metu ant stalo dažnai netrūksta įvairių skanumynų, tad jeigu savo el. parduotuvėje juos siūlote – parodykite potencialiems klientams ir prieš pat šventinį savaitgalį padidinkite pardavimus. Taip pat, ši šventė retuose namuose apsieina be mažųjų klegesio, tad norėdami sukurti šventinę nuotaiką tėveliai ieško, kur galėtų įsigyti žaislų ar žaidimų. Na, ir, žinoma, atšilęs oras vis labiau vilioja pasipuošti ryškiomis spalvomis. Turite ką pasiūlyti savo parduotuvėje? Pasinaudokite!

Galite savo parduotuvės svetainėje įdiegti populiarų „Velykų kiaušinio medžioklės“ žaidimą, kurio metu lankytojai turės galimybę rasti kokiose nors svetainės dalyse paslėptas kiaušinių nuotraukas. Laimėtojams pasiūlykite nuolaidas ar kitus prizus.

Birželio 2: Tėvo diena

Taip pat, kaip ir Motinos diena, ši šventė turi sentimentalią vertę. Kadangi Tėvo diena Lietuvoje yra minima pirmąjį birželio sekmadienį (didelėje Europos dalyje ir JAV – trečiąjį birželio sekmadienį), tai savo parduotuvėse apie specialias nuolaidas (pvz.: nemokamą pristatymą ar dovanos pakavimą) galite pradėti kalbėti likus bent jau dviem savaitėms iki šventės.

Apie artėjantį šventinį sekmadienį parduotuvės lankytojams galite priminti savo svetainėje ar socialinių tinklų paskyrose patalpindami nuotraukas ar video įrašus, kuriose pasakojama apie tai, ką reiškia tėvystė ar koks ypatingas gali būti vaiko ir tėčio ryšys.

Spalio 31: Helovinas

Helovinas – itin mėgstama šventė užsienio šalyse, tačiau jos populiarumas itin sparčiai auga ir Lietuvoje. Kodėl tuo nepasinaudojus? Įvairūs kostiumai, saldainiai, dekoracijos – tai, į ką prieš šią šventę, žmonės yra pasiruošę investuoti.

Kadangi, ruošdamiesi Helovinui žmonės yra linkę viską kruopščiai apmąstyti ir susidėlioti, tai apie šiai šventei skirtas prekes ir nuolaidas galite pradėti kalbėti likus bent jau 3 savaitėms.

Lapkričio 11: Vienišių diena

Šios šventės idėja gimė Kinijoje, kuomet keturi studentai nusprendė atšvęsti savo vienišių statusą. Kadangi jie buvo keturi, tai ir pasirinko atitinkamą dieną, kuri kartu su mėnesiu atrodo taip: 11-11. Pirmiausia į šią dieną dėmesį atkreipė internetinė platforma „Alibaba“ ir pasiūliusi akcijas šios dienos metu, pastebėjo augančius pardavimus. Vienišių diena populiarėja ir JAV bei Europoje, tad pabandykite ir jūs nustebinti savo viengungius klientus, pasiūlydami jiems skirtus pasiūlymus savo el. parduotuvėje.

Lapkričio 29: Juodasis penktadienis

Pradžioje buvusi amerikiečių prekybos švente, šiandien ši diena minima visame pasaulyje. Paprastai Juodasis penktadienis yra laikomas startu apsipirkinėjimui prieš artėjančias Kalėdas, tad pasirūpinkite, kad jūsų el. parduotuvėje pirkėjas galėtų rasti šiai šventei paruoštus pasiūlymus.

Nors šios dienos metu paskelbę akcijas galite parduoti milžiniškus kiekius, tačiau yra ir kita medalio pusė. Kai kurie žmonės, pasisakydami prieš didėjantį vartotojiškumą, šią dieną nusprendžia nieko nepirkti. Ką rinksitės jūs? Atsakymas priklauso nuo to, kokia jūsų auditorija bei keliamos idėjos. Pavyzdžiui, už aplinkos saugojimą pasisakantys drabužių prekės ženklas „REI“ nusprendė Juodojo penktadienio metu visai nedirbti, o žmones skatino tą dieną eiti ir pasidžiaugti gamta. Taip ji atkreipė žiniasklaidos ir visuomenės dėmesį, o vėliau buvo pastebėta, kad įmonės pajamos dėl šio žingsnio net paaugo. Viskas dėl to, kad liko ištikimi sau ir auditorijai.

Gruodžio 2: Kibernetinis pirmadienis

Kibernetinio pirmadienio (angl. cyber monday) idėja gimė Amerikoje. Tai – pirmasis pirmadienis po Padėkos dienos savaitgalio ir akcijomis pripildyto Juodojo penktadienio. Teigiama, kad būtent šis pirmadienis yra diena, kai geriausias akcijas siūlo elektronines prekes siūlančios parduotuvės.

Visas gruodis: Kalėdinis laikotarpis

Tai, be jokios abejonės, viena laukiamiausių metų švenčių, kuomet norėdami nustebinti savo artimuosius pirkėjai negaili pinigų. Apie įvairias akcijas ir viliojančius pasiūlymus galite pradėti kalbėti likus maždaug 6 savaitėms iki didžiųjų metų švenčių. Įsitikinkite, kad turite pakankamai prekių atsargų ir būkite pasiruošę padėti savo klientams.

Tiesa, didžiulės akcijos vyksta ir pasibaigus Kalėdoms bei Naujiesiems metams – vyksta sezono išpardavimai, besitęsiantys iki pat sausio pabaigos.

Kiti įrašai

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti