Kokių naujienų el. prekyboje laukia ekspertai?

2018/05/09


Šiandien gyvename išmaniame ir greitame technologijų pasaulyje, todėl šia linkme besisukantys pokyčiai – visuomet tendencijų seklių taikiklyje. Taigi, kokios naujienos šiais metais aktualiausios perkantiems ir parduodantiems internete?

Populiarėjantis apsipirkimas telefonu

E-shopper barometer Global report duomenimis, Lietuvoje išmaniuoju telefonu už prekęs yra mokėję 46 %, o Europoje –  35 % vartotojų. Taigi, nors galutinis pirkimo proceso veiksmas vis dar dažniau atliekamas kompiuteriu, artimiausiais metais šis atotrūkis neabejotinai mažės.

Prognozuojamas apmokėjimo mobiliosiomis technologijomis tobulėjimas, kuris bus susijęs su pagerintais asmenybės identifikavimo sprendimais – piršto antspaudu, veido atpažinimo funkcija ir pan. Siekiama, jog vienu mygtuko paspaudimu būtų galima atlikti kuo daugiau veiksmų.

Augantis apsipirkimas balsu

Užsienio rinkose populiarėja naujovė – apsipirkinėjimas balsu. Tokia technologija – labai inovatyvi, tačiau gali būti kiek sudėtinga SEO specialistams: vykdant paiešką balsu sugeneruojamas vienas, pats tinkamiausias atsakymas, todėl būti antru – beprasmiška.

Iki Lietuvos ši tendencija kol kas dar neatėjo, todėl bus labai įdomu stebėti, kaip ji ateityje paveiks lietuviškas el. parduotuves.

Atsirandanti paieška vaizdais 

Kelią el. apsipirkime skinasi nauja tendencija – paieška vaizdais, kuri veikia tokiu principu: vitrinoje pamatę patikusį drabužių derinį, jį nufotografavę ir įkėlę į paieškos sistemą, gausite rezultatus su prekėmis, panašiomis į vaizduojamas nuotraukose. Į tokius sprendimus jau investuoja „eBay“ bei „Pinterest“.

Lengvesnis ir elektroninis apsipirkinėjimas ir pardavinėjimas 

Internetinės apsipirkinėjimo platformos pasaulyje – nebe naujiena. Viena geriausiai žinomų ir plačiausiai naudojamų – „Amazon“.   Praėjusių metų pabaigoje rinkai pristačiusi naujieną – parduotuvę be kasų, kur apsipirkimui pakanką turėti programėlę išmaniajame telefone, virtualioje aplinkoje „Amazon“ taip pat neužleidžia pozicijų – 2017 m. net 44 % el. pirkimų JAV įvyko būtent šioje platformoje! Šiais metais platformos populiarumas vis dar auga ir didėja ne tik apsipirkinėjančių, bet ir parduodančiųjų skaičius. Matant tokias tendencijas belieka tikėtis, kad jos greitu metu pasieks ir Lietuvą!

O kokios el. verslo tendencijos aktualiausios ir įdomiausios Jums?

Kiti įrašai

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti