Foto shopping‘as – kas tai?

2018/11/14

Norėdami susirasti tam tikrą produktą ar prekę internetinių parduotuvių paieškoje vis dar vedate žodinius apibūdinimus? Jau netrukus tai galėsite visai pamiršti! E-komercijoje sparčiai populiarėja foto shopping‘as, kuris norimą prekę leis susirasti be didelių pastangų.

Kas yra foto shopping‘as?

Trumpai tariant, foto shopping‘as – šiuo metu stipriai pasaulyje populiarėjanti e-komercijos tendencija – tai vaizdais pagrįsta produktų paieška. Manoma, kad būtent tokio tipo vaizdinė produktų paieška iki 2020 m. gali sudaryti net 50 proc. visų paieškų.

Kaip tai veikia?

Kadangi šiandien vaizdo analizės automatizavimas tampa įprasta priemone mobiliuosiuose įrenginiuose, tai vartotojai gali nufotografuoti arba internete susirasti jiems patinkantį objektą, o tada ieškoti tokio pat arba į jį panašaus produkto. Vis daugiau prekybininkų integruoja šią galimybę į savo skaitmeninę strategiją ir tokiu būdu savo vartotojams siūlo kur kas paprastesnį, greitesnį ir patogesnį produkto suradimą. Jums susiradus tam tikrą nuotrauką ir joje pastebėjus patinkantį daiktą, tereikia paspausti ant tos dalies, kurioje jis yra, tuomet produktas išsikels į atskirą langą, kuriame pamatysite kur jį galite įsigyti.

Neverta abejoti, kad šiandien nuotraukos kur kas iškalbingiau už žodžius, kuriuos vedant paieškos sistemoje, dažnu atveju, būna gana sudėtinga atrasti norimą prekę – pasitaiko įvairių neatitikimų – ne taip parinktas apibūdinimas, netyčia palikta gramatinė klaida ir pan.

Pavyzdžiai

Vaizdais pagrįstą produktų paiešką jau vykdo viena iš elektroninės prekybos milžinių „eBay“, kuri savo puslapyje yra įdiegusi „visual search“ funkciją, leidžiančią vartotojams ieškoti produktų naudojant savo ar iš interneto paimtas nuotraukas. Jums tereikia įkelti paveikslėlį, kuriame matytųsi kokį produktą norėtumėte rasti, jeigu reikia, į paiešką galite įvesti raktinį žodį ir tuomet jums bus parodyti daiktai, kurie atrodo panašiausiai į jūsų ieškomą. Juos galėsite užsisakyti būdami toje pačioje svetainėje.

Viena mėgstamiausių vizualinių paieškos programėlių „Pinterest“, pavertė išmaniųjų telefonų fotoaparatus į produktų paieškos valdiklį. Pavyzdžiui, važiuodami autobusu pamatėte žmogų, kuris dėvi gražų, jums patinkantį, paltą ir pagalvojate, kad taip pat tokio norėtumėte – viskas ko reikia – nufotografuoti jį per „Pinterest“ programėlę ir paspausti jos dešiniajame kampe esančią paieškos piktogramą, kurioje bus rodomi pagal nuotrauką atrinkti elementai, kurie gali būti naudingi. Tiesiai iš programėlės nusipirkti produkto negalėsite, tačiau jums yra parodomi įvairūs deriniai, panašūs daiktai, formos, panaudojimas, gali būti matomi kitų žmonių atsiliepimai, nurodytos vietos, kuriose pirktas produktas ir pan. Visa tai galite išsisaugoti savo susikurtuose aplankuose, o prireikus nesunkiai susirasti.

Panašu, kad nuo šiol vaizdai - iškalbingiau už šimtus žodžių!

Kiti įrašai

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti