Aktuali informacija dar greičiau ir paprasčiau

2018/04/20


Siekiame, kad užsukę į siuskpigiau.lt internetinę svetainę greitai ir paprastai rastumėte sau įdomią bei reikalingą informaciją, tad pristatome jums naują, tam skirtą, platformą – blog‘ą, kuriame dalinsimės aktualiausiomis siuntų naujienomis.
 

Kodėl atsirado ši platforma?

Kuomet viskas aplink tobulėja, informacijos kiekiai didėja, mes galvojame, kaip ją perteikti dar paprasčiau ir greičiau. 

Ką čia apsilankiusieji galės rasti? 

Mūsų prioritetas – nauda klientui! Stengiamės, kad jūsų siuntos tikslą pasiektų greitai ir sklandžiai, todėl savo blog‘e dalinsimės tik naudingais patarimais bei esmine informacija apie aktualius pokyčius siuntų siuntimo padangėje.

Turite klausimų ar pastebėjimų?

Šis blog‘as – skirtas jums, tad kviečiame dalintis savo mintimis, pastebėjimais, pasiūlymais ar pastabomis – bet kuo, kas jums atrodo svarbu ir reikalinga! Būtinai į tai apsižvelgsime ir papildysime informacija, kurios ieškote.

Kurkime turinį kartu!

Laukite tęsinio...

Jau netrukus su jumis dalinsimės ryškiausiomis tendencijomis el. komercijoje šiais metais. Kaip jos keičia siuntų pasaulį? Apie visa tai – jau greitai kitame Siųsk pigiau blog‘o įraše!

Kiti įrašai

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti