Pradinis

Siųsk pigiau – išskirtinė įmonė, teikianti siuntų pristatymo paslaugas visame pasaulyje. Bendradarbiaudami su gerą reputaciją turinčiomis ir pasaulyje pripažintomis kurjerių įmonėmis, tokiomis kaip TNT, OMNIVA, VENIPAK, ITELLA, GLS, siūlome Jums greičiausias ir bene pigiausias siuntų pristatymo paslaugas.

Siūlome express arba economy siuntos pristatymo paslaugas. Pasirinkus Express paslaugą, siuntų pristatymas į didžiuosius Europos ir Šiaurės Amerikos miestus užtruks vos vieną darbo dieną. O jei siuntiniai nėra skubūs - siūlome rinktis economy variantą, kuris padės sutaupyti.  Užsisakius siuntos pristatymo paslaugas Siųsk pigiau svetainėje, Jūs gausite unikalų siuntos kelio sekimo numerį, kuris leis bet kuriuo paros metu sužinoti, kur yra Jūsų siunta.

Jūsų patogumui, Siųsk pigiau siuntų pristatymas vyksta nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad kurjeris Jūsų siuntą paims nurodytu adresu Jums patogiu metu ir pristatys ją tiesiai gavėjui į rankas. Visuomet siekiame Jums suteikti patikimas ir kokybiškas paslaugas. Todėl nesvarbu, kokie Jūsų ar Jūsų įmonės poreikiai ir biudžetas, Siuskpigiau.lt svetainėje Jūs gausite būtent tai, ko tikitės.

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti