FedEx Express paslaugos į/iš Lietuvos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Ieškote greito ir žemų kainų siuntimo į/iš Lietuvos? Rekomenduojame FedEx Express paslaugas patogiam, pigiam ir kokybiškam siuntimui ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje! 

Norime pasidžiaugti, kad FedEx Express paslaugų siuntimo kainos iš Lietuvos į Europą ir kitas pasaulio šalis sumažėjo.
Tuo pačiu, pristatome naują FedEx Express paslaugą siuntimui iš EU į Lietuvą, tad siuntos iš didžiųjų Europos valstybių į Lietuvą keliaus dar pigiau!*Kainos (be PVM) pateiktos siunčiant 40 kg siuntas. Siuntos svoriui didėjant, kaina už kilogramą mažėja.

Pagrindiniai paslaugų privalumai:

  • Atsinaujinusios ir dar geresnės kainos - siuntos keliaus konkurencingomis ir Jums palankiomis kainomis. 
  • Pristatymas „nuo durų iki durų“ - puikiai tiks ieškantiems greičio ir patogumo, nes kurjeris siuntą paims iš Jūsų pasirinktos vietos ir pristatys prie pat gavėjo durų, tad keliauti niekur nereikės.
  • Puikiai tinka didesnėms ir sunkesnėms siuntoms - paslaugos pritaikytos tiek mažesnio, tiek didesnio svorio siuntiniams, tačiau norime akcentuoti - siuntos svoriui didėjant, kaina per kilogramą mažėja
  • Greitas ir patogus pristatymas - pasirinkus FedEx Express paslaugas, Jūsų siuntiniai paskirties vietą į/iš Lietuvos Europoje pasieks vidutiniškai per 1-3 d.d., kitose šalyse - vidutiniškai per 2-3 d.d.
  • Galimybė sekti siuntą - siuntos kelionę, nuo pat išsiuntimo iki pristatymo, galėsite stebėti realiu laiku.
  • Nemokamas draudimas iki 100 Eur - jei siuntinio vertė iki 100 Eur, siuntą apdrausime nemokamai. Siunčiant brangesnes siuntas, sudaroma galimybė papildomai apdrausti pakuotės turinį norima suma.

Detalesnes kainas, sužinosite, pasinaudoję auksčiau esančia skaičiuokle - įveskite savo siuntos matmenis ir gausite bene geriausius kurjerių pasiūlymus ypač patraukliomis kainomis!Siunčiate daugiau nei 40 siuntų?

Kreipkitės, pateiksime individualų pasiūlymą!

+370 700 77 041
verslas@siuskpigiau.lt


sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti