eBay verslo augimui

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Prekiaujate eBay platformoje ir ieškote patikimo siuntų partnerio greitam pristatymui į JAV? Tuomet Siųsk pigiau radote pačiu tinkamiausiu metu!

Siuntos iš Lietuvos į JAV vos nuo 5.50 Eur

Suprantame kokybiško pristatymo lūkesčius, tad siekiame visapusiškai teigiamos bendradarbiavimo patirties, kad siuntos gavėjai būtų patenkinti ne tik gautu produktu, bet ir jo pristatymu be jokių rūpesčių!

Pagrindiniai Siųsk Pigiau paslaugos siuntoms į JAV privalumai:

 Greitas pristatymas  Mažesnės išlaidos
 

Greiti siuntų pristatymo terminai iš Lietuvos į JAV vidutiniškai per 5 d.d.

  Itin patrauklios siuntų siuntimo kainos bei mokėjimo atidėjimo galimybė siunčiantiems daugiau.                                                                                                       


 Pritaikyta elektroninei prekybai

 
 Prekių sandėliavimas
  Paslauga ypač aktuali prekiaujantiems Amazon, eBay, Etsy ar kitose populiariose platformose.   Suteikiame galimybę prekių sandėliavimui Siųsk pigiau paskirstymo centre.

 
 Prekių komplektavimas

 
 Patikimi kurjeriai
  Galimas kelių prekių komplektavimas į vieną bendrą siuntą.   FedEx bei USPS kurjeriai, turintys milžinišką patirtį visame pasaulyje.


eBay – KELIAS IKI TOLIMIAUSIŲ PASAULIO RINKŲ 

Norite pasiekti tolimiausias pasaulio rinkas vos kelių mygtukų paspaudimu? ,,eBay“ – tikrai padės tai padaryti! Nors ,,eBay” platforma labiau pritaikyta didmeninei prekybai, bet ja taip pat naudojasi ir mažmeninkai. Ši platforma padeda pirkėjams rasti pardavėjus, kad ir iš visai kito pasaulio krašto būtumėte, o pardavėjams - nereikia papildomai investuoti į ,,Google Ads“ ar kitus reklamos šaltinius.

Naudodamiesi ,,eBay“ platforma daugiausiai prekių iš Baltijos šalių regionų užsisako JAV pirkėjai, kurie sudaro net 25 procentus visų klientų. Kadangi nupirkti per ,,eBay“ daiktai būna siunčiami už Atlanto, todėl turite tinkamai tam pasiruošti, t.y. pasirūpinti, kad siuntos būtų pristatytos greitai bei kokybiškai, jeigu norite, kad Jūsų verslas būtų įvertintas teigiamai.

 ,,Siųsk pigiau“ atidarytas naujas paskirstymo centras JAV – puiki galimybė mažavertes siuntas pristatyti dar greičiau ir pigiau nei įprastai. Pamirškite ilgai trunkančius pristatymus, nes tai – patraukli alternatyva pašto skyrių paslaugoms. Be to, norint, kad Jūsų verslas suktųsi dar greičiau, operatyviau ir lengviau – pasitelkus ,,Siųsk pigiau'' el. parduotuvių sąsaja galite savo ,,eBay“ paskyrą sujungti su ,,Siųsk pigiau“ svetaine. Sujungus šias paskyras galėsite matyti prekes vienoje vietoje bei, žinoma, išsiųsti dar greičiau. 

O jeigu dar nesate išbandę ,,eBay“ platformos -  dabar yra puiki proga tai padaryti, nes niekada negali žinoti, kaip gali pasikeisti pasaulyje situacija ir, galbūt, ši alternatyva - bus Jūsų verslo išplėtimo galimybė! 


Turite papildomų poreikių?


+370 700 77 041
jav@siuskpigiau.lt
 Norite gauti išskirtinį pasiūlymą savo verslui?

Susisiekime!

+370 700 35000
verslas@siuskpigiau.ltVerslo klientų vadybininkė
sarune@siuskpigiau.lt
+370 611 22 000
Verslo klientų vadybininkė
joana@siuskpigiau.lt
+370 694 22 001
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti