Trečiųjų šalių pristatymas

Kas yra trečiųjų šalių pristatymas?

Trečiųjų šalių pristatymas - tai pristatymas tarp dviejų pasirinktų šalių, nesant nei siuntos siuntėju, nei gavėju. Tarkime, būdami Lietuvoje, galite užsakyti pristatymą iš JAV į Vokietiją arba iš Kinijos į Braziliją ir pan. Tokiu atveju Jūs esate užsakovas ir visais klausimais, susijusiais su siuntos pristatymu ar kompensacijomis, bendraujate su Siųsk pigiau, nes siuntėjas ir gavėjas laikomi trečiosiomis šalimis.

Kaip vyksta trečiųjų šalių pristatymas?

Toks pristatymas vyksta panašiu principu, kaip ir importas. Užsakius siuntos pristatymo paslaugą svetainėje, siuntėjui nurodytu elektroninio pašto adresu persiunčiami siuntos dokumentai, kuriuos jis turi atsispausdinti ir pridėti prie siuntos dar prieš kurjeriui atvykstant jos paimti. Prašome iš anksto apie tai perspėti siuntėją užsienyje.
Nepanaudojus suteiktų siuntos dokumentų, užsakovui gali būti pritaikyti papildomi, su pristatymu susiję mokesčiai, taip pat galima netekti galimybės sekti siuntą internetu.

Ką turėčiau žinoti prieš užsakydamas (-a) trečiųjų šalių pristatymą?

Prieš užsakydami bet kurią pristatymo paslaugą Siųskpigiau.lt svetainėje, turite žinoti tikslius jau supakuotos ir paruoštos gabenimui siuntos svorį ir matmenis, kuriuos Jums pateiks siuntėjas. Užsakymo pateikimo, siuntų paruošimo bei atidavimo kurjeriui taisyklės galioja tos pačios, kaip ir siuntų importo bei eksporto atvejais.


Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti