Siuntų paletėmis pervežimas

Ar vežate paletes?

Taip, paletes vežame. Jūsų patogumui, galite rinktis iš keleto musų patnerių siūlomų paslaugų palečių pervežimui.

Kokiomis paslaugomis gali būti vežamos paletės?

Paletės gali būti vežamos tiek express, tiek economy paslaugomis, užsisakius jas iš DHL, TNT, Omniva ar Venipak kurjerių. Atkreipkite dėmesį, kad Itella/GLS paslaugomis paletės kol kas negali būti vežamos.

Kokie gali būti maksimalūs paletės matmenys?

Apribojimai paletėms gali skirtis priklausomai nuo Jūsų pasirinkto vežėjo:
 
DHL Economy maksimalus leistinas paletizuotos siuntos svoris – 1000 kg. Express maksimalus svoris 300kg. DHL maksimalūs paletizuotos siuntos išmatavimai gali būti ne didesni nei 120 cm (ilgis) x 120 cm (plotis) x 160 cm (aukštis). Išskirtiniais atvejais, kai matmenys yra didesni, teiraukitės konsultanto atskirai.
Maksimalūs leistini matmenys Venipak paletei – 120 cm (ilgis) x 80 cm (plotis) x 170 cm (aukštis). Maksimalus pakuotės (paletės) svoris negali viršyti 700 kg. Sunkesnės paletės turi būti performuojamos į kelias, kad neviršytų šio svorio.
 
TNT Economy maksimalūs paletizuotos siuntos išmatavimai gali būti ne didesni nei 240 cm (ilgis) x 120 cm (plotis) x 180 cm (aukštis) ir ne daugiau nei 1 000 kg. Pasirinkus TNT Express paletės maksimalūs išmatavimai 120 cm (ilgis) x 100 cm (plotis) x 100 cm (aukštis) ir maksimalus leistinas paletės svoris yra 150 kg.

Kiek kainuoja paletės pristatymas?

Siuntinio kainą galite lengvai pasiskaičiuoti Kainos skaičiuoklėje, suvedę svorį, ilgį, plotį bei aukštį. Apskaičiuojant pristatymo kainą, atsižvelgiama į tai, kuris – realus svoris ar tūrinis – yra didesnis.

Ar yra papildomų sąlygų/reikalavimų palečių pervežimui? 

Paletėje viena ant kitos sukrautos pakuotės turi būti standžios, kad viena kitos nesuspaustų ir nenuvirstų į šoną. Tam turi būti panaudotas privalomas kiekis tamprios plėvelės. Taip pat, paruoštos siuntimui paletės paviršius turi būti visiškai lygus, kadangi siuntos transportavimo metu yra kraunamos viena ant kitos.

Siunčiant paletę, pristatymo ar paėmimo terminui gali prisidėti papildoma darbo diena, nes gali reikėti užsakyti atskirą transporto priemonę siuntos paėmimui/pristatymui.

Naudojantis Venipak paslaugomis paletėms siųsti, kurjerio iškvietimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje pateikite iki 12 val., o likusioje teritorijoje - kuo anksčiau.

Kas turi pasirūpinti paletės pakrovimu/iškrovimu?

Siuntėjas/gavėjas turi pasirūpinti, kad kurjeriui būtų patogus tiek pasikrovimas, tiek iškrovimas, pvz. rampa pas siuntėją/gavėją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti