PVM sąskaitos faktūros

Kaip galiu sąskaitoje pakeisti mokėtoją/pirkėją?

Tai galite padaryti prisijungę prie savo paskyros mūsų svetainėje. Pereikite į savo paskyrą ir skiltyje Mano duomenys pakeiskite informaciją į norimą.

Kada gausiu sąskaitą?

Kai Jūsų sąskaita jau yra išrašyta, ji persiunčiama el. paštu. Ją taip pat galite parsisiųsti PDF formatu prisijungę prie savo paskyros mūsų svetainėje ir užsakymų lentelėje pasirinkę konkretų užsakymą. Jeigu sąskaitos negavote, kreipkitės į Siųsk pigiau personalą. 
Atkreipkite dėmesį, kad Jūsų pageidavimu sąskaitos gali būti išrašomos kartą per mėnesį. 

Kam bus išrašoma PVM sąskaita faktūra?

Sąskaita faktūra išrašoma pagal Jūsų registracijos formoje pateiktą informaciją. Norėdami pakeisti duomenis, atnaujinkite informaciją savo paskyroje esančioje skiltyje Mano duomenys.

Kodėl negaunu sąskaitos?

Sąskaita paprastai persiunčiama el. paštu. Jeigu jos negaunate, patikrinkite spam/junk dėžutes, nes kartais sisteminiai laiškai atpažįstami kaip šlamstas. Sąskaitos taip pat saugomos Jūsų vartotojo paskyroje mūsų svetainėje. Jas parsisiųsti galite dokumentų skilties užsakymų lentelėje pasirinkę konkretų užsakymą.

Kodėl sąskaitoje prie paslaugos nurodytas 0% PVM?

Siuntoms, keliaujančioms už ES ribų arba iš ten parsiunčiamoms, pagal įstatymą taikomas 0% PVM tarifas. Siuntoms, keliaujančioms ES viduje, taikomas įprastinis 21% PVM tarifas.

Kodėl sąskaitoje pardavėjas nurodytas UAB "Technologijų era", nors mokėjau į kitą sąskaitą?

Apmokėdamas paslaugą Siųsk pigiau svetainėje, vartotojas, kaip vieną iš mokėjimo būdų, gali pasirinkti "Paysera" mokėjimo sistemą, priklausančią UAB "EVP Internaitonal". "Paysera" - tai mokėjimų surinkimo sistema, padedanti atlikti pervedimus į Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos šalių bankus. Tokiu atveju UAB "EVP International" laikomas įmokų surinkėju, o sąskaita už suteiktą paslaugą išrašoma UAB „Technologijų era“.


Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti