Siuntos iš Rusijos į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Rusija – tokio didumo valstybė, kad net keliavimas šalies viduje priklausomai nuo kelionės tikslo gali užtrukti net kelias savaites, ką jau kalbėti apie siuntų gabenimą. Laimei, Siųsk pigiau partnerystė su patikimais tarptautiniais kurjeriais leidžia klientams pasiūlyti greitą, patogų ir paprastą siuntimą iš Rusijos už patrauklią kainą.

Norite patys tuo įsitikinti? Suveskite savo siuntos duomenis Siųsk pigiau Siuntų kainos skaičiuoklėje ir gausite geriausius partnerių kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje.

Kiek kainuoja siuntimas iš Rusijos?

Siuntimo iš Rusijos kaina priklauso nuo to, kokį pristatymo būdą pasirinksite.
Kai pagrindinis prioritetas – greitis, be abejonės rinkitės Siųsk pigiau siūlomą Express (skubios siuntos) pristatymą. Tai reiškia, kad siunta gavėjui į didžiuosius Rusijos miestus (tokius kaip Maskva, Sankt Peterburgas, Novosibirskas ar Žemutinis Naugardas) bus nugabenta per vos kelias darbo dienas.

Jei laikas nespaudžia ir gavėjas gali palaukti keliomis dienomis ilgiau, siuntimas iš Rusijos galimas ir pasirinkus  Economy variantą. Tuomet siuntinio vežimas užtrunka ilgiau, bet siuntimo kaina – mažesnė.

Svarbu pastebėti, kad siuntimas vykdomas ne tik iš didžiųjų, bet ir iš visų kitų Rusijos miestų (pvz. Jekaterinburgo, Samaros, Omsko, Kazanės ar Čeliabinsko). Jei miestas priskiriamas nutolusiai vietovei (pvz. yra kalnuose, todėl sunkiai pasiekiamas įprastomis transporto priemonėmis), siuntimas galimas, bet jo kaina bus šiek tiek didesnė ir kelionės trukmė – ilgesnė. Norėdami pasitikrinti, ar miestas Rusijoje, iš kurio norite siųsti siuntą, priklauso nutolusiai vietovei, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimu Pagalba gyvai skiltyje svetainėje.

Su kokiais kurjeriais bendradarbiauja Siųsk pigiau?

Per ilgametę patirtį siuntų rinkoje užmezgėme ryšius su patikimais ir savo darbą puikiai išmanančiais tarptautiniais kurjeriais (DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, LP Express), todėl Jūsų siunta saugiai bus pristatyta nuo durų iki durų.

Norėdami Jums suteikti dar daugiau užtikrintumo, visoms siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikome nemokamą siuntos draudimą. Jei siunčiate daiktus, kurie yra vertingesni nei ši suma, formuodami užsakymą galite pasirinkti ir papildomą draudimą, kuris siuntos dingimo ar sugadinimo atvejų padengs pilną jos vertę.

Kur šiuo metu mano siunta iš Rusijos?

Puikiai suprantame, kad siunčiant siuntas iš tolimų kraštų norisi nuolat žinoti, kokiame kelionės etape šiuo metu Jūsų siuntinys. Tą visuomet galite padaryti internetu, net neiškėlę kojos iš namų. Siuntos, siunčiamos naudojantis Siųsk pigiau platforma yra registruojamos ir gauna siuntos numerį. Šį numerį suveskite svetainės skiltyje Siuntų paieška ir realiu laiku matysite, ar Jūsų siunta jau iškeliavo iš Rusijos, pasiekė Lietuvą, o gal jau buvo įteikta gavėjui į rankas?

Pasirinkę Siųsk pigiau galite siųsti tiek į užsienį, tiek iš jo bet kokio dydžio siuntas: visais atvejais esame pasiruošę Jums suteikti kokybišką paslaugą ir pakviesti tapti nuolatiniu klientu!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo terminas iš Rusijos į Lietuvą priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntiniai į Lietuvą iš Europos šalių ir didžiųjų pasaulio miestų pasiekia vidutiniškai per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Siuntimo paslaugą iš Rusijos į Lietuvą užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti