Siuntų pristatymas į Rusiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus
Plėtojate verslo ryšius su Rusija? O gal Jūsų verslo partneriai apsistoję šioje šalyje? Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“, greičiausiai Jums prireiks mūsų paslaugų. Nesijaudinkite dėl siuntos iš Lietuvos į Rusiją transportavimo, patikėkite ją Siųsk pigiau ir mes ją pristatysime greitai bei patikimai.

Nerimaujate, kad siuntos į Rusiją pervežimas kainuos brangiai?

Siųsk pigiau nuolat derasi su savo partneriais, kad Jums galėtų užtikrinti pačią geriausią pervežimo paslaugų kainą. Svetainėje esanti kainų skaičiuoklė sugeneruos Jums geriausią siuntos iš Lietuvos į Rusiją kainos pasiūlymą pagal Jūsų poreikius. Užsakymo procesas užtruks vos kelias minutes, o Jums tereikės suvesti siuntos matmenis, svorį bei gavėjo kontaktus. Tad užsisakykite tarptautinio siuntinių pristatymo paslaugas už gerą kainą internetu Siuskpigiau.lt.

Garantuotas siuntos sekimas

Jūsų pageidavimu, kurjeris siuntą paims nurodytu adresu Jums patogiu metu ir prisistatys su ja tiesiai pas gavėją prie namų slenksčio. Nerimaujate, kad siunta gali dingti? Su Siųsk pigiau Jūs visuomet žinosite, kur yra Jūsų siuntinys. Stengdamiesi užtikrinti sklandų siuntų transportavimą, siūlome pasinaudoti siuntų sekimo sistema. Siųsk pigiau svetainės skiltyje Siuntų paieška suvedę sekimo kodą, Jūs iškart gausite detalią informaciją apie siuntos judėjimą.

Siųsk pigiau užsisakykite siuntos iš Lietuvos į Rusiją pristatymo paslaugą ir jauskitės ramūs, nes Jūsų siunta patikimose rankose.
 
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti